Czas dla Kobiet

12.08.2022

 

Inauguracja organizowanej pod patronatem BCC kampanii społecznej „Czas dla Kobiet” odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 14:00 w siedzibie firmy członkowskiej BCC – BetaMed SA w Chorzowie.

Organizatorzy akcji podkreślają, że kampania ma na celu zadbać o zdrowie fizyczne i dobrostan psychiczny kobiet oraz pokazać aspekt opiekuńczości i wsparcia kierowanego do kobiet przez twórców akcji. Działania mają pokazać, że należy zadbać o zniwelowanie wszelkich przeszkód, jakie napotykają kobiety na swojej drodze życiowej i zawodowej, aby mogły się w pełni realizować. Kobiety poza życiem zawodowym bardzo często troszczą się o zdrowie swoich bliskich, wypełnianie obowiązków domowych i często brakuje im czasu na realizację swoich pasji bez poczucia, że zaniedbują rodzinę.

„Pragniemy również poprzez nasze działania zmienić schematy myślenia, których niestety jesteśmy wszyscy ofiarami, bez znaczenia czy mówimy o kobietach czy mężczyznach. Rozpoczynając takie działania mamy możliwość stworzenia nowego modelu zachowań, sposobu myślenia czy nawet pokonanie schematów nałożonych przez kulturę, środowisko, religię itp. Kampania swoją inaugurację będzie miała pod koniec sierpnia br., a od września 2022 do czerwca 2023 będą organizowane raz w miesiącu spotkania dla kobiet ze specjalistami z różnych dziedzin zdrowia fizycznego i psychicznego” – podkreślają organizatorzy.

Współorganizatorzy: Fundacja „JESTES KOBIETĄ. KAŻDEGO DNIA”, Loża Katowicka BCC, Centrum Medyczne BetaMed.

Gość specjalny:. prezes Beata Drzazga  z BetaMedDrzazga Clinic Laseroterapia & Medycyna EstetycznaDono da Scheggia.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa do 24 sierpnia pod adresem marcin.budniok@bcc.pl.

 

 

_____________________________________________________________________________________

Zachęcamy również do zaangażowania się we współpracę przy tym projekcie wszystkie te firmy i osoby, które mają odwagę używać swojej liderskiej pozycji, by inicjować działania na rzecz zmiany panujących norm kulturowych, jakie chcemy pokazać właśnie w tej kampanii. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z prezes Fundacji – Beatą Pilarek  info@jesteskobieta.pl, 692 148 038.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL