Członek BCC partnerem Centrum Przemysłu 4.0.

15.03.2022

EMT-Systems Sp. z o. o., członek Loży Katowickiej BCC, znalazło się w gronie Partnerów Strategicznych nowo otwartego Centrum Przemysłu 4.0. Politechniki Śląskiej, które będzie wspierać przedsiębiorców w procesie cyfryzacji procesów i transformacji działalności zgodnie z założeniami czwartej rewolucji przemysłowej.

List intencyjny podpisał prezes EMT-Systems Grzegorz Wszołek: „Zagadnienia Przemysłu 4.0 implikujemy w naszej firmie już od wielu lat i robimy to bardzo często z Politechniką Śląską w ramach różnych projektów zarówno edukacyjnych, jak i przemysłowych. Mam pewność, że ta współpraca przyniesie korzyści zarówno dla Politechniki, jak i dla naszej firmy”.

W uroczystości inauguracyjnej wzięło udział wielu gości z obszaru biznesu, edukacji i wsparcia przedsiębiorczości: Prorektor ds. Nauki i Rozwoju prof. Marek Pawełczyk, Prorektor ds. Ogólnych prof. Bogusław Łazarz, Dziekan Wydziału Mechanicznego Technologicznego dr hab. inż. Anna Timofiejczuk, prof. PŚ, dyrektor zainaugurowanego CP4.0 Andrzej Soldaty, prezes KSSE dr Janusz Michałek oraz Artur Pollak, prezes firmy APA Sp. z o.o., która również jest członkiem BCC Katowice znalazła się w gronie partnerów rangi strategicznej.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL