Członkowie BCC wśród laureatów RETAIL BUSINESS AWARDS 2022

26.05.2022

Dr Grażyna Majcher-Magdziak, współzałożycielka BCC i Wojciech Rumiak, dyrektor Generalny Loży Warszawskiej BCC wzięli udział w uroczystej Gali 15 Kongresu RETAIL TRENDS 2022. Uroczystość odbyła się 24 maja 2022 r. w Hotelu Double Tree by HILTON.

Kongres od samego początku gromadzi wybitnych menadżerów, ekspertów, naukowców, praktyków rynku i analityków, którzy pomagali uczestnikom konferencji lepiej zrozumieć, to co dzieje się na rynku FMCG czy beauty, poznać najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta.

Podczas uroczystej gali wręczone zostały po raz kolejny nagrody Retail Business Awards, przyznawane wspólnie przez Wydawnictwo Gospodarcze i Business Centre Club. To pierwsze tak prestiżowe wyróżnienia gospodarcze dedykowane przedsiębiorcom z branży handlu detalicznego i hurtowego, a także sektora FMCG w Polsce.

Zwycięzców Retail Business Awards wskazuje kapituła złożona z przedstawicieli Business Centre Club (dr Grażyna Majcher-Magdziak, Współzałożycielka BCC, Emil Muciński, Wiceprezes BCC, Wojciech Rumiak, Dyrektor Generalny Loży Warszawskiej BCC), Wydawnictwa Gospodarczego (redaktor naczelny i zastępca redaktora naczelnego) oraz organizacji branżowych.

Nagrody mają one na celu promocję sektora handlu i wzmocnienie jego wizerunku, jako branży mającej potężny wkład w rozwój polskiej gospodarki i jej innowacyjności. Wyróżnienia mają także podkreślić udział przedsiębiorstw handlowych w kreowaniu dobrych praktyk i wysokich standardów biznesowych w obszarze rynku pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu i edukacji konsumenta.

Statuetkami są nagradzane firmy i menadżerowie za realnie podejmowane działania, które kreują rzeczywistą wartość dla partnerów biznesowych, dostawców, pracowników, lokalnych społeczności, konsumentów, a także gospodarki i środowiska.

W tegorocznej edycji konkursu wśród laureatów, którzy odebrali statuetki z rąk dr Grażyny Majcher-Magdziak, współzałożycielki BCC i dr Adama Koziołka, prezesa zarządu Wydawnictwa Gospodarczego, znalazły się dwie firmy członkowskie BCC:

Lagardere Travel Retail Polska – nagrodzona statuetką w kategorii LIDER TRANSFORMACJI, jako firma, która w sposób najbardziej efektywny i kompletny potrafiła wdrożyć narzędzia i rozwiązania budujące jej konkurencyjność w handlu fizycznym i cyfrowym, dające przewagę nad konkurentami i możliwość bardziej skutecznej analizy rynku oraz zachowań konsumenta.

InPost – nagrodzona statuetką w kategorii LIDER ODPOWIEDZIALNOŚCI, jako firma, która łączy dążenie do osiągania celów ekonomicznych z dbałością o zrównoważony rozwój ekologiczny i społeczny.

Wszyscy laureaci RETAIL BUSINESS AWARDS 2022

 • WIZJONER HANDLU – Paweł Musiał, CEO & Executive Chairman Profi Rom Food
 • OSOBOWOŚĆ HANDLU – Anna Kurnatowska, Country Manager, Too Good To Go Polska
 • INWESTOR ROKU – Netto Polska
 • ARCHITEKT RYNKU – Grupa Żabka
 • KREATOR TRENDÓW – Grupa CCC
 • SUKCES RYNKOWY – Grupa Pepco (sklepy Pepco i Dealz)
 • LIDER TRANSFORMACJI – Lagardere Travel Retail Polska
 • INNOWATOR ROKU – Carrefour Polska
 • CZEMPION E-COMMERCE – Biedronka
 • NAJLEPSZY PRACODAWCA – Lidl Polska
 • ANIOŁ BIZNESU – Grupa Maspex
 • LIDER ODPOWIEDZIALNOŚCI – InPost
COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL