Deep Tech CEE Summit 2023

20.10.2023

 

Poznaj przełomowe technologie, w tym również te gotowe na pierwsze wdrożenia biznesowe, zainspiruj się historiami topowych founderów i inwestorów i nawiąż relacje z przedstawicielami ponad 15 krajów Europy Środkowo-Wschodniej! Dołącz do naszej rewolucji deep tech już dziś!

Podczas Deep Tech CEE Summit można zainwestować w ciekawe startupy oraz poznać partnerów inwestycyjnych z ich portfolio inwestycji w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. To również szansa na poznanie zarządzających funduszami Venture Capital, którzy szukają obecnie Partnerów pod nowe fundusze.

Organizowany pod patronatem Business Centre Club Deep Tech CEE Summit & Challenge gromadzi wizjonerów i innowatorów ze wszystkich zakątków regionu CEE, z każdej branży, gotowych do rozwiązywania problemów ludzkości, środowiska i przemysłu. W jury konkursu Deep Tech CEE Challenge w kategorii Rise in Poland zasiada Jarosław Grzywiński, lider rynków kapitałowych BCC, b. prezes GPW.

 

 Spotkania innowatorów z następujących sektorów i branż:

🌟 Zaawansowane przetwarzanie danych i elektronika

🏭 Przemysł i maszyny

🛰  Rozwiązania kosmiczne, wojskowe i podwójnego zastosowania

🌆 Zrównoważnone budownictwo i infrastrukura

⚡ Energia i zasoby

🌎 Środowiski i bioróżnorodność

🌾 Żywność i rolnictwo

🧪 Biotechnologia przemysłowa i nowe materiały

🏥 Technologie i urządzenia medyczne

🧬 Biotechnologi medyczna i farmaceutyka

 

Na Deep Tech CEE Summit:

  • Możesz poznać ponad 100 wybranych startupów deep tech z regionu CEE i sprawdzić czy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.
  • Zyskasz praktyczą wiedzę, zainspirujesz się i poznasz trendy.
  • Masz okazję zaoferować swoje kompetencje, pieniądze i relacje biznesowe twórcom startupów z podstawowym doświadczeniem biznesowym
  • Sprzedasz rozwiązania swojej firmy innowatorom tworzącym produkty przyszłości
  • Odkryjesz świat przełomowych technologii niedostępnych jeszcze na rynku.
  • Rozwiniesz swoją sieć kontaktów i zintegrujesz się w ekskluzywnej atmosferze ze środowiskiem twórców technologii, inwestorów i animatorów rynku deep tech z 15+ krajów Europy Środkowo-Wschodniej
  • Wybrane elementy programu (CEE Investor Academy oraz Deep Tech Academy) będą tłumaczone na język polski, natomiast samo wydarzenie jest dwujęzyczne (PL/ENG).
  • Serdecznie zapraszamy!

 

DTS strona internetowa >>

CEE Challenge – info o konkursie >>

CEE Challenge – formularz zgłoszeniowy >>

 

LinkedIn >

Facebook >

Instagram >

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL