Diament kanclerski i tytuły Ambasadorów BCC w Loży Małopolskiej i Częstochowskiej

12.12.2022

Świąteczne spotkanie Loży Małopolskiej i Loży Częstochowskiej to czas wspólnej celebracji rocznych sukcesów Klubu oraz Firm Członkowskich – 8 grudnia świętowanie odbywało się w krakowskiej Willi Decjusza, w gronie blisko stu osób. Najważniejszym momentem dla wszystkich zebranych gości stało się wręczenie Diamentu do Złotej Statuetki dla Wiceprezeski BCC, kanclerza lóż Małopolskiej i Częstochowskiej Katarzyny Woszczyny.

– Bardzo milo jest otrzymać tę nagrodę, ale prawdziwy diament to nasze relacje, wzajemne wspieranie się, otwartość i życzliwość, którą tworzymy razem. Diamentu nie zdobywa się w pojedynkę, dlatego dziękuję wszystkim, którzy razem ze mną budują naszą społeczność – komentowała Katarzyna Woszczyna odbierając wyróżnienie.

Diament został wręczony przez gościa honorowego spotkania, Wiceprezesa Business Centre Club Macieja Owczarka.

Podczas spotkania zostały wręczone także inne wyjątkowe wyróżnienia – wybrani zostali Ambasador i Ambasadorka BCC 2022 – tytuły te otrzymali Ewa Kępa z Intelligent Solutions Sp. z o.o. i Krystian Zawadzki reprezentujący firmę TIM S.A. Tytuł Ambasadora BCC przyznawany jest co roku tym osobom, które szczególnie aktywnie włączają się w prace na rzecz budowania BCC i promują wartości klubowe.

Świąteczne spotkanie to także moment na podsumowanie minionego roku. A ten dla Loży Małopolskiej i Loży Częstochowskiej był bardzo dobry – obie loże łącznie powiększyły się o blisko 30 nowych firm, a firmy członkowskie osiągnęły wiele sukcesów biznesowych. Niektóre z nich zostały nagrodzone także w konkursach BCC – Medal Europejski, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana czy Ambasador Polskiej Gospodarki.

Wyjątkowym akcentem spotkania było wystąpienie Doroty Segdy, Rektor Akademii Sztuk Teatralnych, z którą Loża Małopolska podjęła współpracę. Wszystkich gości ujął znakomity koncert przygotowany specjalnie na tę okazję przez studentki i studentów AST. Świąteczny nastrój tworzyły też atrakcje zapewnione przez firmy członkowskie – wyśmienita kawa od Segafredo Zanetti Poland, doskonałe wino od Whisky&Spirit House, makaroniki z logo BCC od firmy Miolli oraz ekologiczny miód od Barbary Rożek z Rożek Brokers Group.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL