Dobroczyńca Roku 2023

10.02.2023

 

Zakończył się nabór wniosków do organizowanego pod patronatem BCC konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. W tym roku mamy ich aż 187. Szansę na nagrodę mają przedsiębiorstwa prywatne, państwowe i fundacje utworzone przez firmy zaangażowane m.in. w pomoc uchodźcom i Ukrainie, wspierające działania na rzecz lokalnych społeczności, zdrowia, różnorodności, ochrony środowiska oraz angażujące pracowników w wolontariat. Hasło tegorocznej edycji to „Dobro nie zna granic!”.

 

Celem organizowanego pod patronatem Business Centre Club konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2023″ jest promocja społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności przedsiębiorców, w szczególności na poziomie lokalnym, popularyzacja i wspieranie rozwoju partnerskiej współpracy firm z organizacjami pozarządowymi oraz promocja współpracy firm i organizacji pozarządowych na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, określonych przez ONZ. To też najstarsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm, przedsiębiorców i fundacji firm oraz doskonała okazja do publicznego podziękowania darczyńcom za udzielone wsparcie

Każdy wniosek zostanie teraz oceniony przez ekspertów i ekspertki, a spośród najwyżej ocenionych Kapituła Konkursu wyłoni laureatów. W jej skład wchodzą m.in. przedstawiciele i przedstawicielki najważniejszych organizacji i instytucji związanych z rozwojem społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce, w tym Business Centre Club. Statuetki zostaną wręczone na uroczystej gali 31 maja 2023.

WIĘCEJ >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL