Dyskusje BCC: Inspiracje biznesowe przywiezione z podróży

22.07.2022

Loża Warszawska Business Centre Club po raz kolejny spotkała się na cyklicznym wydarzeniu „Pytam, więc jestem”. Tematem przewodnim spotkania, które odbyło się w czwartek, 21 lipca, były podróże zarówno te służbowe, jak i prywatne, wakacyjne.

Spotkanie poprowadziła Agnieszka Szołomicka, która od wielu lat prowadzi biuro podróży AGS Travel (należy do grupy WAKACJE.PL). Jej pasją są podróże po całym świecie, które pozwalają odkrywać nowe możliwości, także biznesowe. Na spotkaniu, które odbyło się w wakacyjnej, luźnej atmosferze dyskutowaliśmy o inspiracjach biznesowych przywiezionych z zagranicznych wypraw.

Była mowa o różnicach kulturowych, ciekawych destynacjach, nowych znajomościach i inspirujących przygodach, które spotkały nas podczas dalekich wojaży. Historie i opowieści zgromadzonych gości pokazały, jak duży wpływ na nasze życie, plany, jak również przyszłe decyzje biznesowe i prywatne, miały pozornie nieistotne wyjazdy i tzw. przypadkowe znajomości.

Za aktywny udział i podzielenie się podróżniczymi doświadczeniami dziękujemy: Joannie Adamiak (Face It), Mieczysławowi Balcerzakowi (SBM Radarowa), Ewie Dąbrowskiej (Longevity Center), Michałowi Frankiewiczowi (Money Square Investment), Jerzemu Gilowi (AV.Net Sieci Audiowizualne), Danucie Jakubowskiej (LEK-AM), Monice Jefimow (LK-AM), Annie Karolewskiej (Longevity Center), Robertowi Niczyporukowi (Domański, Zakrzewski, Palinka), Robertowi Okulskiemu (Okulscy Księgowość), Radosławowi Płonce (Płonka, Ozga Adwokaci i Radcowie Prawni), Elwiry Pyk (ALK), Remigiuszowi Stankowi (Stanek Legal), Witoldowi Świątkowskiemu (ANDRA), Jackowi Tarnowskiemu (Optima Solutions).

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL