Dzień Krajowej Administracji Skarbowej w Szczecinie

28.09.2023

26 września 2023 roku w Szczecinie odbyły się regionalne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).

W uroczystościach uczestniczyli m.in. Dyrektor Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów – Grzegorz Kozłowski, II Wicewojewoda Zachodniopomorski –  Mateusz Wagemann, przedstawiciele służb mundurowych i instytucji działających na terenie województwa, w tym Kanclerz Loży Koszalińskiej BCC Tomasz Święs, lokalne media oraz pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

Pracowników i funkcjonariuszy KAS wyróżniono medalami, odznaczeniami i awansami na wyższe stopnie służbowe. Na zakończenie apelu odbył się pokaz umiejętności Służby Celno-Skarbowej.

Podczas regionalnych obchodów Dnia KAS Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Datek” zorganizował akcję krwiodawstwa, w której pozyskano 7 200 ml krwi.

Business Centre Club od 2002 roku jest organizatorem ogólnopolskiego projektu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Celem Konkursu jest tworzenie przyjaznej i życzliwej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcenie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, a także wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędu skarbowego i jego pracowników. Ważnym elementem Konkursu jest także możliwość poznania i zrozumienia praw, obowiązków oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw. Konkurs jest organizowany przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową. Partnerami medialnymi tegorocznej edycji konkursu są: Polska Agencja Prasowa (PAP), Rzeczpospolita, Prawo.pl, Przegląd Podatkowy oraz My Company.

Zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów.

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL