ELFY SBE akcją charytatywną, która łączy serca całej branży

13.12.2021

 

Od 11 lat członkowie, partnerzy oraz przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej spotykają się na charytatywnej akcji ELFY SBE. Z roku na rok akcja przynosi coraz lepsze rezultaty, coraz więcej zaangażowanych darczyńców i jednocześnie coraz więcej szczęśliwych serc obdarowanych.

Organizowany pod patronatem BCC finał XI edycji Elfów SBE odbędzie się 12 stycznia 2022 r. w EXPO XXI jako wieczorna gala dla przedstawicieli branży eventowej. W programie organizatorzy przewidzieli występy artystów, muzyków, magików, tancerzy. Będzie to także impreza towarzysząca odbywającemu się tego dnia Forum Branży Eventowej FBE.

Link do bezpłatnej rejestracji >>

Przy najbliższej edycji organizatorzy akcji postanowili pochylić nad potrzebami Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Pomoc skupiona będzie głównie na działaniach dotyczących promocji higieny zdrowia psychicznego oraz popularyzacji dbałości o siebie w czasach po pandemii. Całość ma również na celu aktywizowanie przedstawicieli branży eventowej do bezpośrednich działań CSR-owych.

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii z siedzibą w Zagórzu obejmuje opieką dzieci i młodzież z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych oraz wymagającymi rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurorehabilitacji. Realizuje swoją działalność w kilku lokalizacjach (Warszawa, Zagórze, Józefów i Otwock). Usługi medyczne świadczone są w oddziałach stacjonarnych, dziennych i w poradniach specjalistycznych. Akcja charytatywna wspierana jest przez wszystkie media branżowe, instytucje związane z przemysłem spotkań i wydarzeń oraz firmy z sektora branży eventowej. Już teraz firmy sektora przemysłu spotkań mogą wybrać usługę wspierania działania ośrodka.

Lista potrzebnych czynności dostępna jest na stronie organizatora >>

Zgłoszenia pomocy należy wysyłać pod adresem: info@sbe.org.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL