Elit S.A. w gronie BCC!

06.03.2023

Jest nam bardzo miło przedstawić nową firmę członkowską Elit S.A., którą w Business Centre Club reprezentuje Giacomo Scimone, prezes Zarządu Elit S.A. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzielił Krystian Zawadzki, dyrektor TIM S.A.

Giacomo Scimone – właściciel i prezes Zarządu Elit S.A. od 1999 roku. Urodzony we Włoszech, absolwent Universita’ degli Studi di Bergamo, w Polsce mieszka już od 24 lat. Zaczynał jako przedstawiciel włoskiego producenta materiałów elektrycznych Gewiss S.p.A. Obecnie firma Elit S.A. jest wyłącznym dystrybutorem na rynek polski, a także na kilka krajów Europy Wschodniej, 20 włoskich producentów z branży elektroinstalacyjnej, oświetleniowej, grzewczej oraz OZE. W Elit S.A. Giacomo Scimone jest odpowiedzialny za strategie rozwoju firmy, jej wizję, idee innowacyjnej współpracy opartej na relacjach, a także za zarządzanie segmentem handlowym firmy. Giacomo Scimone bardzo poważnie traktuje idee przyświecające jego firmie, przenosi je także na inne segmenty zawodowego życia. Jest jednym z założycieli i członków zarządu Confindustria Polonia (www.confindustria.pl) – organizacja ta ma na celu promocję, wspieranie handlu oraz działalności przemysłowej i przedsiębiorczej między Polską a Włochami. Jest też udziałowcem innych spółek, które zajmują się branżą nieruchomości w Polsce. Prywatnie pasjonuje się podróżowaniem, literaturą naukową, rozwojem osobistym oraz – jak każdy prawdziwy Włoch – kocha piłkę nożną.

Firma Elit S.A. od ponad 20 lat działa na polskim rynku promując włoskie marki. Idea firmy opiera się na relacjach partnerskich oraz szerzeniu wiedzy o najwyższej jakości innowacyjnych europejskich rozwiązaniach.

W swojej ofercie firma posiada osprzęt elektrotechniczny, oświetlenie techniczne, dekoracyjne oraz szeroką gamę produktów OZE – między innymi pompy ciepła i magazyny energii. W swoim portfolio referencji ma między innymi ośrodki sportowe, luksusowe rezydencje oraz realizacje fotowoltaiczne. Ogólnopolskie działanie Elit S.A. sprawia, że może ona współpracować z wieloma branżami wspierając obecnych oraz nowych partnerów biznesowych. W gronie tym znajdują się hurtownie elektryczne, generalni wykonawcy, biura architektoniczne, developerzy, a także biura projektowe, instalatorzy i projektanci wnętrz.

Firma Elit S.A. stawia w swoich działaniach na otwartość, relacje, edukację i wsparcie partnerów. Innowacyjne podejście do współpracy oraz obsługi klienta czyni z Elit S.A. otwartego partnera do rozmów.

Motto przyświecające Elit S.A. – Włoska Dusza, Polskie Serce.

Witamy w gronie Business Centre Club!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL