europa.jobs dla Ukrainy

07.03.2022

Business Centre Club każdego dnia dostaje odpowiedzi na apel prezesa Marka Goliszewskiego w sprawie pomocy Ukrainie. Jedną z nich jest wiadomość od członka BCC Radosława Gałki.

„W imieniu moim i mojego zespołu europa.jobs chciałbym bardzo zachęcić do wsparcia osób, które obecnie uciekają przed wojną na Ukrainie. Na portalu europa.jobs uruchomiliśmy właśnie szereg inicjatyw, które wychodzą naprzeciw obecnej sytuacji.

europa.jobs jest portalem pracy o zasięgu europejskim. Ponad 2 lata temu powstała ukraińska wersja językowa i szybko zdobyła popularność wśród naszych wschodnich sąsiadów – nie tylko jako źródło ofert pracy, ale także kompleksowa baza wiedzy na temat legalizacji pobytu w Polsce czy innych krajach UE. Wierzę, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie dotrzeć do jeszcze większej ilości Ukraińców, którzy teraz potrzebują naszej pomocy.

Do końca marca udostępniliśmy więc możliwość dodawania ogłoszeń o pracę dla Ukraińców za darmo. Wystarczy założyć bezpłatne konto pracodawcy i podczas publikowania oferty, zaznaczyć publikację na ukraińskiej wersji językowej, a przy finalizacji transakcji użyć kodu rabatowego UKRAINA, który obniży cenę do 0 PLN/EUR

Rejestracja i formularz dodawania oferty pracy dostępny jest TUTAJ 

Na chwilę obecną, kluczowe jest również zapewnienie noclegów dla uchodźców – w tym momencie, oficjalne źródła podają, że tylko do Polski przybyło w ciągu tygodnia ponad 600 000 osób! Dlatego też udostępniliśmy specjalną podstronę gdzie osoby chętne do zaoferowania noclegu mogą zamieścić bezpłatnie ogłoszenie:

wersja polskojęzyczna

wersja ukraińskojęzyczna

Zachęcam do szerzenia powyższych informacji oraz poniższych innych przydatnych linków wśród Państwa kontaktów:

Aktualne oferty pracy dla Ukraińców można znaleźć TUTAJ

Najważniejsze informacje jak można pomóc Ukrainie

informacja w j. polskim

informacja w j. ukraińskim

Pokażmy naszym ukraińskim pobratymcom naszą solidarność i wsparcie!

#wspieramyUkrainę

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL