FETCO I HARD BEANS OGŁASZAJĄ WSPÓŁPRACĘ PRZY PRODUKCJI I GLOBALNEJ DYSTRYBUCJI BABY HARDTANK

31.10.2022

FETCO, amerykański producent komercyjnych urządzeń do przygotowania kawy i polski kawowy hub technologiczny Hard Beans, firma członkowska BCC, ogłaszają oficjalne partnerstwo, którego celem jest produkcja i dystrybucja przełomowego urządzenia do szybkiej produkcji cold brew o nazwie Baby Hardtank.

Sukces Baby Hardtank jest rezultatem świetnego przyjęcia technologii Hardtank obecnej na rynku od 2019 roku. Pozwala ona na ekstrakcję kawy, herbaty, ziół i innych składników w zimnej wodzie w czasie poniżej jednej godziny. Baby Hardtank korzysta ze wszystkich zalet tej technologii i pozwala na osiągnięcie parametrów ekstrakcji zgodnych z branżowymi standardami. Rozwiązuje również najbardziej powszechne problemy ekstrakcji na zimno takie jak długi czas infuzji, wysokie koszty, niewydajna filtracja, utlenienie oraz higiena. Baby Hardtank będzie posiadał certyfikację NSF i UL, wymagane do profesjonalnych zastosowań na całym świecie. FETCO będzie produkować Baby Hardtank w fabryce zlokalizowanej w Lake Zurich, w stanie Illinois, w USA. Zajmie się również globalną dystrybucją. Hard Beans będzie kontynuować rozwój technologii i tworzyć nowe rozwiązania w segmencie cold brew.

„Naszą wizją jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych urządzeń. Wierzymy, że to partnerstwo odmieni rynek cold brew dzięki łatwości, efektywności i lepszym walorom smakowym produkowanych napojów. Hard Beans i FETCO sprawiają, że cold brew staje się bardziej atrakcyjne dla konsumentów niż kiedykolwiek” – zapewnia Artur Porada, CEO, Hard Beans.

„Z dumą ogłaszamy tę strategiczną współpracę z Hard Beans. Wierzymy, że technologia Hardtank pozwoli na łatwiejszą produkcję jakościowego cold brew z użyciem kawy, herbaty czy ziół na całym świecie. Naszym celem jest bliska współpraca z Hard Beans także na poziomie technologicznym, aby dalej rozwijać technologię cold brew i wykorzystać do tego potencjał obu stron. Z ekscytacją patrzymy w przyszłość” – podkreśla Christopher Nowak, CEO and Co-Founder, FETCO.

Baby Hardtank będzie dostępny poprzez dystrybucję FETCO na początku 2023 roku.  

FETCO jest czołowym producentem urządzeń do zaparzania kawy i herbaty z naciskiem na aspekty odpowiedzialności za środowisko oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów. Siedziba firmy mieści się w Lake Zurich, w stanie Illinois, USA.

Hard Beans jest kawowym hubem technologicznym – zajmuje się opracowywaniem nowoczesnych technologii i wdrażaniem komercyjnych rozwiązań dla sektora kawowego. Hard Beans to również palarnia kawy specialty oraz producent napojów RTD z siedzibą w Opolu.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL