French Touch 2022, czyli jeszcze więcej okazji by się spotkać

13.01.2022

W najbliższą środę, 19 stycznia, w siedzibie Business Centre Club zaplanowano spotkanie poświęcone FRENCH TOUCH i wydarzeniom, które w 2022 roku będą organizowane pod tym polsko-francuskim szyldem.

„W tym roku French Touch to jeszcze więcej okazji, by się spotkać!” – takie hasło promuje najnowsze eventy, o których mowa będzie na środowym spotkaniu w Pałacu Lubomirskich.

French Touch jest zabawą i radością z kultywowania polsko-francuskiej przyjaźni, ale przy tym również promocją francuskiego stylu życia i wiedzy o Francji. Dzięki swojej różnorodności, wydarzenie przyciąga coraz więcej francuskich i polskich Partnerów, którzy doceniają widoczność zdobywaną za sprawą licznych spotkań towarzyszących French Touch. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu Partnerów, French Touch La Belle Vie może się rozwijać. Dlatego w 2022 roku po raz pierwszy zaproponujemy więcej niż tylko wielką jesienną Galę – podkreśla Daniel Teboul, prezes Agencji Cryptone.

I dodaje: – W kwietniu otworzymy wystawę przygotowaną we współpracy z francuskim studiem fotograficznym Harcourt oraz zaprosimy na wyjątkowy koncert z nowego cyklu French Touch na Wiosnę. Nie da się ukryć, że French Touch podbiło serca milionów widzów w Polsce, nadszedł więc czas, by przygotować więcej okazji do spotkań i dodatkowe możliwości współpracy dla naszych Partnerów, których oferty zawsze wzbudzają ogromny entuzjazm konsumentów. Ten rok będzie wyjątkowy: pozwoli nam wspólnie cieszyć się różnorodnością i bogactwem wydarzeń spod znaku French Touch, które z pewnością nie raz nas zaskoczą.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL