Wielka Gala

Liderów Polskiego Biznesu

GALA 2017

21 stycznia 2018

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie “Lider Polskiego Biznesu” firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Finał konkursu, ceremonia wręczenia: Diamentów, Nominacji oraz Statuetek odbywa się podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie i ma już ponad dwudziestoletnią tradycję.


  • KONCERT
  • Tribute to Sinatra. Frank Sinatra to dla słuchaczy uosobienie elegancji, klasy i muzycznego wyrafinowania. Dla muzyków to źródło wielkich inspiracji, najwyższa jakość big-bandu, piękne aranżacje, największe dzieła muzyki jazzowej. Aby sięgać po ten repertuar, należy mieć nie tylko odpowiednią technikę wokalną – należy posiadać pewną dozę muzycznej wolności, nietuzinkową wyobraźnię i świetny zespół, który odda charakter tej muzyki! Wszystko to posiada Mateusz Krautwurst – absolwent Wokalistyki Jazzowej, finalista The Voice Of Poland, producent muzyczny, autor, który współpracował z Kayah, Grzechem Piotrowskim, Natalią Kukulską czy Urszulą Dudziak. Wspólnie z wybitnymi muzykami zabierze Państwa w niezwykłą podróż po najpiękniejszych kompozycjach świata jazzu! Poruszą Państwa instrumentalne improwizacje, a tembr głosu Mateusza wiarygodnie przybliży Państwu muzykę jednego z największych wokalistów wszech czasów!

  • WRĘCZENIE DIAMENTÓW DO ZŁOTEJ STATUETKI LIDERA POLSKIEGO BIZNESU
    Diamenty otrzymali dotychczasowi Laureaci konkursu “Lider Polskiego Biznesu”, którzy utrzymali bądź poprawili swoją pozycję na rynku.
  • WRĘCZENIE NOMINACJI DO ZŁOTEJ STATUETKI LIDERA POLSKIEGO BIZNESU
    Spośród firm nominowanych zostali wyłonieni zdobywcy Złotych Statuetek.
  • WRĘCZENIE MEDALI SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ
    Osoby zaangażowane w działania społeczne i wspierające ideę odpowiedzialności społecznej biznesu nagradzane są Medalem Solidarności Społecznej. To przedsiębiorcy znani ze swojej działalności charytatywnej i zaangażowania oraz postacie życia publicznego poświęcające swój czas i energię na pomoc potrzebującym. Organizatorami konkursu są Business Centre Club i Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA. Celem konkursu jest promocja społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności biznesu, wspieranie dobrego wizerunku przedsiębiorcy, edukacja nt. solidarności społecznej i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), zmiana postaw społeczeństwa wobec biznesu, budowanie relacji między biznesem a lokalną społecznością, popularyzacja i wspieranie rozwoju partnerskiej współpracy między biznesem a organizacjami pozarządowymi (NGO) oraz tworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Laureaci konkursu otrzymują medal ze srebra z oznaczoną edycją, znaczek-miniaturę medalu oraz certyfikat medalu i dyplom.
  • WRĘCZENIE ZŁOTYCH STATUETEK LIDERA POLSKIEGO BIZNESU
    Spośród firm nominowanych Jury Konkursu “Lider Polskiego Biznesu” wyłoniło laureatów Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Lista Laureatów wszystkich poprzednich edycji konkursu znajduje się tutaj.

    Statuetkę zaprojektował rzeźbiarz Tadeusz Tchórzewski. Inspiracją dla artysty była rzeźba nieznanego autora z okresu międzywojennego. Statuetka odlana jest w brązie, ręcznie cyzelowana i polerowana. Pokryta 24-karatowym złotem, osadzona na marmurowej podstawie. Wysokość: 37 cm. Waga: 4,3 kg.

  • WRĘCZENIE NAGRODY SPECJALNEJ BCC
    Od 1992 roku Business Centre Club przyznaje Nagrody Specjalne wybitnym osobistościom spoza środowiska biznesu za przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej. Lista Laureatów Nagrody Specjalnej BCC znajduje się tutaj.
  • POKAZ MODY VAN GRAAF
    VAN GRAAF, jako jeden z największych Domów Mody typu multibrand oferuje swoim klientom, różnorodne kolekcje prestiżowych marek.VAN GRAAF, to także synonim najwyższego poziomu jakości, która już w ośmiu Domach Mody w Polsce oferuje najlepszy asortyment, inspirującą atmosferę oraz profesjonalne doradztwo oraz obsługę.

    Podczas Gali marka VAN GRAAF zaprezentuje dwie kolekcje:
    Kolekcja Bussines& Casual – poprzez pastelowe kolory oraz przeróżne motywy, w tym sezonie przede wszystkim roślinne, jest lekka i zwiewna. Ważnym wykończeniem stylizacji są różne akcesoria i dodatki, które podkreślają swobodny charakter kolekcji.
    Kolekcja Glamour – bardzo elegancka, dzięki delikatnym i lekkim materiałom staje się bardziej nonszalancka, a formalna stylizacja nabiera niewymuszonego luzu.

  • AUKCJA DZIEŁ SZTUKI BCC (FOYER PRZED SALAMI WYSTAWOWYMI)
    Podczas Gali odbyła się aukcja dzieł sztuki organizowana przez BCC. Dochód z aukcji zostanie przekazany na działalność charytatywną Business Centre Club.
  • FUNDACJE

    Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
    Obejmujemy opieką ponad 30 000 chorych i niepełnosprawnych dzieci z całego kraju. Pozyskujemy fundusze na ich leczenie i rehabilitację,zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych. Uruchomiliśmy trzy ośrodki rehabilitacyjne w Warszawie: AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS, oraz hostele pielęgnacyjno-opiekuńcze, z których korzystają dzieci wraz z opiekunami, przyjeżdżając z dalekich zakątków Polski na turnusy rehabilitacyjne. Zapraszamy do naszego stoiska! Sprzedajemy książki z audiobookami i kalendarze, prowadzimy loterię, w której każdy los wygrywa.

    Fundacja SYNAPSIS
    Fundacja SYNAPSIS powołała przedsiębiorstwo społeczne Pracownię Rzeczy Różnych SYNAPSIS w marcu 2007 r., w odpowiedzi na problem wykluczenia dorosłych osób z autyzmem z życia społecznego, braku miejsc pracy i rehabilitacji. W Polsce żyje około 10 000 dorosłych osób z autyzmem, a prawie nikt z nich nie pracuje. Doświadczenia europejskie pokazują, że osoby z autyzmem mogą i chcą pracować, jeśli stworzy się im odpowiednie warunki. Pracownia jest dowodem, że takie miejsca mogą powstać i funkcjonować w Polsce, zmieniając na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. W przedsiębiorstwie działają pracownie: drewna, rękodzieła artystycznego, ceramiki i papieru. Specyfika autyzmu nie pozwala prowadzić masowej produkcji. Zamiast tego powstają przedmioty produkowane w ramach krótkich serii lub pojedyncze, unikatowe egzemplarze. Łączą w sobie dwie cechy: po pierwsze – proces ich produkcji jest dostosowany do umiejętności osób z autyzmem, po drugie – są dobrej jakości i odpowiadają na potrzeby klientów. Jednym słowem: rzeczy różne z Pracowni SYNAPSIS to więcej niż dobre produkty, ponieważ łączą dwie wartości: estetykę i etykę. Zapraszamy do współpracy instytucje publiczne, wielkie i małe firmy, organizacje pozarządowe i osoby prywatne oraz wszystkich którzy chcą wspierać inicjatywy społeczne ukierunkowane na rozwiązywanie trudnych i ważnych problemów społecznych. W 2017 roku Pracownia Rzeczy Różnych obchodzi ważny jubileusz – dziesięciolecie istnienia. To dla nas niezwykle ważna data, ponieważ potwierdza nie tylko nasze bogate doświadczenie, zdobyte przez te lata, ale niesie też informację, że można i warto łączyć działalność komercyjną z działalnością społeczną oraz dawać pracę osobom niepełnosprawnym. http://www.pracowniasynapsis.pl

    Pallotyńska Fundacja Misyjna SALVATTI.PL
    Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl od 2008 r. z sukcesem zwiększa na swój prestiż w gronie organizacji pozarządowych. Dzięki szerzeniu edukacji globalnej Fundacja zdobywa coraz większe grono wolontariuszy i jest obecna w mass mediach. To umożliwia jej skuteczną pomoc ludziom najbardziej potrzebującym, jak osierocone dzieci na Ukrainie, podopieczni domu spokojnej starości w Gruzji, dzieci zarażone wirusem HIV w Afryce czy dzieci ulicy w Ameryce Południowej. Obecnie, dzięki relacjom z misjonarzami oraz światem dyplomatycznym i biznesowym Fundacja pomaga w organizowaniu misji gospodarczych do krajów afrykańskich, przygotowywaniu spotkań B2B oraz w poszukiwaniu lokalnych partnerów dla polskich przedsiębiorców, szczególnie w Rwandzie, D.R. Kongo, Kamerunie i na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Zapraszamy do współpracy w następującym zakresie: 1. Zbiórka starych telefonów komórkowych – bylibyśmy wdzięczni, gdyby Państwo zechcieli przekazywać na rzecz naszej Fundacji zużyte telefony komórkowe. W trosce o środowisko staramy się, by nie były one wyrzucane, ale wykorzystywane powtórnie. 2. Akcja Pokarm dla życia – pomoc w dożywianiu dzieci zarażonych przez rodziców wirusem HIV w Rwandzie i Kongo – w tej akcji kładziemy nacisk, by Polacy nie marnowali żywności, rozważnie robili zakupy, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczali na żywność dla głodnych, chorych małych Afrykańczyków. 3. Pay roll, giving czyli zadeklarowanie kwoty, którą Państwa firma będzie co miesiąc odprowadzać od Państwa pensji na rzecz Fundacji (np. końcówka pensji). 4. Projekty z zakresu CSR. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY: Pallotyńska Fundacja Misyjna SALVATTI.PL, ul. Wilcza 8; 05-091 Ząbki, tel. 698 815 636, www.salvatti.pl, salvatti@salvatti.pl, Numer KRS: 0000309499, Bank PEKAO SA nr 44 1240 1095 1111 0010 3468 8020.

    Stowarzyszenie PACJENT POLSKI
    Stowarzyszenie Pacjent Polski rozpoczęło działalność w lutym 2015 roku. “Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.” – Alighieri Dante. To motto jest wiodącym hasłem naszej organizacji. Naszą misją jest wspieranie osób dotkniętych chorobami przewlekłymi i ostrymi także osób niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz seniorów. Priorytetem jest popularyzacja i propagowanie profesjonalnej wiedzy z zakresu nowych technologii medycznych, metod leczenia, problemów zdrowotnych a także praw pacjenta oraz aktywizacja zawodowa, społeczna pacjentów na takim poziomie, aby człowiek potrafił pokonywać trudności radząc sobie z chorobą oraz funkcjonowaniem we współczesnych realiach. W 2016 roku przeprowadziliśmy w ramach profilaktyki zdrowia kampanię nt. nowotworu prostaty oraz wykłady z zakresu chorób społecznych – m. in. choroby Alzhaimera, nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn. Bierzemy czynny udział w debatach, seminariach i konferencjach poświęconych różnym chorobom oraz zdrowiu Polek i Polaków. Zapraszamy Państwa serdecznie na stronę internetową Stowarzyszenia pod adresem www.pacjent-polski.pl, gdzie znajdują się aktualne informacje oraz opublikowany jest Biuletyn Stowarzyszenia Pacjent Polski pt. “Nasze Sprawy”. W Natolińskim Ośrodku Kultury “NATOLIN” przy ul. Na Uboczu 3, w każdą środę w godz. 9.00 – 12.00 odbywają się dyżury Członków Zarządu Stowarzyszenia. Oczekujemy na Państwa – serdecznie Państwa zapraszamy do naszego Stowarzyszenia. Wierzymy w to, że podjęta inicjatywa oraz wspólne działania wyzwolą wiarę w drugiego człowieka, że nie jesteśmy sami w codziennym zmaganiu się z cierpieniem.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL