Golfowy Turniej Charytatywny „Religa Cup”

13.09.2021

BCC objął patronatem honorowym Pokazowy Turniej Golfa z udziałem Gwiazd i publiczności. 23 września w godz. 17.00-23.00 zagramy razem w Kuźni Golfa Pole Mokotowskie na rzecz Fundacji Kardiochirurgii im. Prof. Religi i projektu budowy sztucznego serca dla dzieci. 

Podczas wydarzenia Goście będą mogli m.in. spróbować swoich sił w golfowym konkursie dla osób początkujących. Po Turnieju odbędzie się uroczysty Bankiet z wręczeniem symbolicznych nagród w Turnieju oraz charytatywną aukcją, którą przeprowadzi dom aukcyjny Xanadu. Dla Sponsorów wydarzenia nie zabraknie również podziękowań w formie wręczanych Certyfikatów za każde udzielone wsparcie tego szczytnego projektu.

Aby dodatkowo umilić wieczór, na scenie wydarzenia wystąpią: z koncertem piosenki włoskiej Luigi Pagano oraz z nagrodzona trzema złotymi płytami ZPAV kompozytorka i autorka muzyki i tekstów, Natalia Wrzosińska, czyli ZAGI z zespołem. Swój pokaz mody zaprezentuje m.in. marka Luxe Fashion. Oprawę muzyczną całego wydarzenia przygotowuje dyrektor muzyczny RMF Club, dziennikarz radiowy i producent muzyczny – DJ ADHD.

Uroczysty bankiet odbędzie się w hali namiotowej z widokiem na pole golfowe Pitch&Putt (smart casual).

 

Kontakt ze strony BCC:  Katarzyna Lorenc, wicekanclerz Loży Warszawskiej, wiceprezes BCC, katarzyna.lorenc@bcc.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL