HEALTH REINVENTED, czyli high-tech i nauka w nowoczesnym zarządzaniu swoim zdrowiem

10.06.2022

Za nami kolejne spotkanie Grupy TOP TECH Loży Warszawskiej Business Centre Club, które odbyło się 9 czerwca w siedzibie BCC, Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Zarządzamy firmami, zarządzamy ludźmi, zarządzamy czasem, ale czy zarządzamy swoim zdrowiem?

Wdrażamy nowe technologie do firm, tworzymy innowacje by działać w firmach szybciej, nowocześniej, wydajniej, restrukturyzujemy firmy by były zdrowsze. A jakie zmiany wprowadzamy w swoim życiu? Co robimy, by dłużej cieszyć się zdrowiem, życiem, rodziną, zgromadzonym majątkiem?

Z naukowego punktu widzenia możemy spokojnie dożywać 100 lat a nawet 120, ale wyzwaniem jest aby dożyć tego sędziwego wieku w dobrym zdrowiu. Tu na pomoc przychodzi nauka i technologia wspierające nowoczesną profilaktykę w opiece zdrowotnej i życia w zdrowiu. I o tym dyskutowaliśmy podczas spotkania Grupy Technologicznej TOP TECH w Loży Warszawskiej BCC z naszymi gośćmi – Joanną Bensz – założycielką i CEO Longevity Center oraz dr n. med. Robertem Jaremą – Dyrektorem Medycznym Longevity Center.

Rozmawialiśmy o wieku biologicznym, biologii molekularnej, procesach starzenia się organizmu, immunologii, epigenetyce, zdrowiu psychicznym, o medycynie prewencyjnej i spersonalizowanej, o tym jak zarządzać sobą, swoim zdrowiem by żyć w „długozdrowiu”.

Serdecznie dziękujemy Longevity Center – za inicjatywę spotkania, ogromną dawkę wiedzy i inspiracji, a dodatkowo zdrowe przekąski w najlepszym oknie żywieniowym 😉

Spotkanie poprowadziła Ewa Rzodkiewicz – dyrektor ds. nominacji członkowskich Loży Warszawskiej BCC, koordynatorka grupy TOP TECH Loży Warszawskiej Business Centre Club.

Dziękujemy za udział i ożywioną dyskusję na spotkaniu i w kuluarach: dr Katarzyna Bornikowska (Vicar), Joanna Gajewska (Vicar), Anna Janczewska (Medim), Patrycja Jastrzębska (Wiedza i Praktyka), Igor Łosiewicz, Joanna Olszewska (BPO Network), Adriana Pawlik (Scarlet Oak), Robert Pawlik (Scarlet Oak), Monika Piotrowska (Ravnet Service), Joanna Salata (Joanna Salata Doradztwo Ubezpieczeniowe), Adam Straczyński (Bluesoft), Agnieszka Szołomicka (AGS Finance Group), Ewa Wolska-Rzewuska (Saatchi & Saatchi).

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL