Polskie Towarzystwo Postępów Medycyny – MEDYCYNA XXI ogłosiło start II edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „!NA ZDROWIE”. Inicjatywa objęta patronatem BCC ma na celu wsparcie firm w dbaniu o dobrostan pracowników poprzez dostarczenie im rzetelnej wiedzy medycznej w przystępnej formie wideo. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 czerwca 2026 roku.
KORZYŚCI DLA PRACODAWCÓW Z UDZIAŁU W KAMPANII
→ bezpłatny, kompleksowy i unikatowy program edukacji zdrowotnej dla pracowników realizujący cele w obszarze CSR i Employer Brandingu
→ prosty i szybki dostęp do treści Kampanii w formule VoD (pracownicy oglądają kiedy chcą, na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do sieci Internet) – m.in. za pomocą QR kodów (Organizator Kampanii nie przetwarza danych osobowych Państwa pracowników!)
→ dedykowany kanał wideo dla Pracodawcy wypełniony materiałami edukacyjnymi w najwyższej jakości merytorycznej i produkcyjnej (warunkiem jest objęcie
programem Kampanii min. 200 pracowników / współpracowników)
→ tytuł „Ambasador Promocji Zdrowia”
→ gwarancja najwyższej jakości merytorycznej – nadzór merytoryczny sprawują eksperci Polskiego Towarzystwa Postępów Medycyny
→ komplet materiałów promujących treści Kampanii wśród pracowników – materiały graficzne, wideo, projekty plakatów z QR kodami
→ możliwość organizacji dedykowanych akcji, wydarzeń, produkcji pod indywidualne potrzeby pracodawcy
→ wizerunek Pracodawcy budującego zdrowe środowisko pracy i troszczącego się o zdrowie pracowników
BENEFITY DLA PRACOWNIKÓW
→ wsparcie w podejmowaniu świadomych decyzji zdrowotnych oraz budowania zdrowych nawyków zgodnie z zasadami długowieczności
→ poprawa zdrowia i samopoczucia
→ budowanie świadomości w zakresie chorób cywilizacyjnych i profilaktyki zdrowia psycho-fizycznego
→ proaktywne podejście do badań, co przekłada się na wczesne wykrycie niezidentyfikowanych chorób








