II edycja Wskaźnika Aktywności Gospodarczej (WAG) – prośba o udział w badaniu

21.05.2024

Miło nam poinformować o rozpoczęciu badania w ramach II edycji Wskaźnika Aktywności Gospodarczej (WAG).

Badanie realizuje Szkoła Główna Handlowa w Warszawie we współpracy z PAP Biznes, a Business Centre Club ma zaszczyt być jego partnerem. Badanie jest skierowane do przedstawicieli przedsiębiorstw, JST, organów władzy centralnej oraz organizacji pozarządowych.

Zwracamy się z prośbą o udział w badaniu – wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 10 minut, a termin wypełniania ankiet to 31 maja 2024 r. Prosimy, aby ankietę wypełniła jedna osobą z danego przedsiębiorstwa lub organizacji.

Link do badania >>

Wskaźnik Aktywności Gospodarczej jest badaniem pokazującym nastroje i przewidywania odnośnie do kształtowania się kluczowych parametrów ekonomicznych w najbliższych dwunastu miesiącach – przychodów, zatrudnienia, inwestycji i eksportu. Badanie jest również okazją do zebrania najważniejszych wyzwań dla poszczególnych organizacji, sektorów, jak i całej gospodarki.

Każda edycja badania WAG wzbogacona jest o zmienny komponent pytań o stosunek do najistotniejszych w danym czasie zagadnień gospodarczych, społecznych lub środowiskowych.

WAG ma charakter cykliczny, co pozwala na bieżąco monitorować wyzwania, towarzyszące dynamicznym procesom gospodarczym w Polsce.

Więcej o badaniu i jego poprzedniej edycji

 

Kontakt: Bożena Lublińska-Kasprzak, pełnomocnik Rektora ds. Projektów Rozwojowych, Prezes Fundacji Rozwoju Edukacji Menedżerskiej SGH, tel.: +48 667 766 700, blubli@sgh.waw.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL