III Kartingowe Mistrzostwa Firm w Bielsku-Białej

06.07.2021

Za nami III Kartingowe Mistrzostwa Firm w Bielsku-Białej, których organizatorem była Bielska Loża Business Centre Club. Przedstawiciele bielskich firm rywalizowali o Puchar Prezesa firmy Apena-Remont, właściciela toru kartingowej oraz Członka Bielskiej Loży BCC.

Najlepszy wynik wykręcił przedstawiciel firmy Bosmal, podium uzupełnili kierowcy firm Auto-Gazda oraz Talmet.

III Kartingowe Mistrzostwa Firm w Bielsku-Białej odbyły się we wtorek 22 czerwca. Konfrontacja na wielopoziomowym halowym torze kartingowym ZygZak była bardzo zacięta. W zawodach wzięło udział 33 zawodników, reprezentujących 18 firm z beskidzkiego regionu. Najwięcej przedstawicieli, bo aż 4, wystawiła firma Talmet, a najlepszy ich kierowca – Jakub Kućka – zajął ostatecznie 3. Pozycję

Zwycięzcą III Kartingowych Mistrzostw Firm został Tomasz Sierek z firmy Bosmal, który na metę dojechał w 12:49.526 min. Odnotujmy, że Sierek był także zwycięzcą poprzednich mistrzostw. Tuż za jego plecami we wtorek uplasował Mateusz Niemiec z firmy Auto-Gazda (12:52.400). Uzupełniający podium Kućka do triumfatora stracił 04.115 sekund.