III TURNIEJ GOLFA LOŻY OPOLSKIEJ BCC

18.09.2023

Trzeci Turniej Golfa o Puchar Kanclerza Loży Opolskiej BCC za nami! Turniej odbył się 15 września 2023 r. na polu golfowym Karolinka Golf Park w Kamieniu Śląskim.

Pogoda prawie idealna, blisko trzydziestu zawodników, no i walka na polu o cenne nagrody ufundowane przez naszych turniejowych sponsorów: głównego partnera Turnieju –  Sieć hoteli GÓRSKIE RESORTY – jednego z krajowych liderów specjalizującego się w budowie obiektów hotelowych, apart-hotelowych, apartamentowych w mariażu z profesjonalnym zarządzaniem tymi obiektami, PZ STELMACH – firmę złotniczą, której obrączki, pierścionki i bransolety można nabyć w blisko 1000 sklepach partnerskich na terenie całego kraju i Firmę WEEGREE – sprawdzoną i wiarygodną agencję zatrudnienia.

Nasz turniej miał charakter ogólnopolski i przeznaczony był dla golfistek i golfistów z całego kraju – członków BCC oraz członków Opolskiego Klubu Golfowego. Turniej został rozegrany w formacie stroke play brutto oraz w trzech klasyfikacjach stableford netto: HCP 0 -18,4 , HCP 18,5-36, HCP 37-54. Zawodnicy grali 18 dołków, a wśród dodatkowych konkursów turniejowych znalazły się: nearest to the pin oraz longest drive.

Pierwsze miejsca – vouchery weekendowe do pięciogwiazdkowych hoteli: GREEN MOUNATIN w Karpaczu i LINEA MARE w Pobierowie ufundowane przez GÓRSKIE RESORTY, oraz puchary ufundowane przez WEEGREE zdobyli: Grzegorz Kuliś, Roman Staś i Sebastian Szot. Drugie miejsca zajęli: Marcin Gniazdowski, Andrzej Lepich i Ryszard Wieczorek, a nagrodą były upominkowe zestawy golfowe. Trzecie miejsca zajęli: Piotr Glinka, Marek Klyk, Grzegorz Ptak.

W konkursie nearest to the pin zwyciężyła Elżbieta Staś z wynikiem 6,60 otrzymując sztabkę złota ufundowana przez PZ STELMACH. W konkursie longest drive zwyciężył Wojciech Stelmach i on cieszył się z nagrody, jaką była butelka wybornego alkoholu Henessy. Nagrody wręczali: Andrzej Lepich, Kanclerz Loży Opolskiej BCC, oraz Filip Naglak, dyrektor sportowy Karolinka Golf Park.

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim nagrodzonym i dziękujemy Opolskiemu Klubowi Golfowemu i osobom odpowiedzialnym za przygotowanie turnieju (prezesowi Klubu, dyrektorowi sportowemu, szefostwu restauracji, obsłudze baru, recepcji, greenkeeperom) oraz zespołowi organizacyjnemu Loży Opolskiej za kolejny, wspólnie zorganizowany Turniej.