Inclu(vi)sion

08.02.2023

 

Aż 78% pracodawców deklaruje realizację działań w zakresie różnorodności i włączenia. Dlaczego tylko 36% pracowniczek i pracowników je dostrzega? Chcemy pogłębić temat działań podejmowanych przez pracodawców w obszarze społecznym. W tym celu Fundacja Aktywizacja przygotowała pod patronatem Business Centre Club badanie ankietowe skierowane do pracodawców ze wszystkich sektorów gospodarki w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.  

W badaniu koncentrujemy się na identyfikacji konkretnych polityk, programów podejmowanych przez pracodawców na rzecz zatrudniania osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wyniki badania posłużą Państwu do analizy swoich działań na tle innych pracodawców i zaplanowania ewentualnych zmian w swoich firmach. Dodatkowo zyskamy konkretny materiał do rozmów na temat potrzebnych zmian w obszarze rozwiązań systemowych – czyli kształtowania wsparcia dla pracodawców w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. 

 

Przejdź do ankiety >>

 

Prosimy o jej wypełnienie najpóźniej do 28 lutego. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych z ankietą prosimy o kontakt z fundacją: fundacja@aktywizacja.org.pl. Ankietę można w każdej chwili przerwać i do niej powrócić, wykorzystując do niej link, który wygeneruje się w momencie zapauzowania wypełniania badania. 

Badanie stanowi pierwszy etap budowania międzysektorowego Partnerstwa „Inclu(vi)sion – nowa wizja otwartego rynku pracy dla osób z niepełnosprawnościami”. Osoby zainteresowane kolejnymi działaniami w ramach tej inicjatywy prosimy o śledzenie:

Strony internetowej Fundacji Aktywizacja >> 

i jej kanałów w social mediach:

Facebook >>

Twitter >>

Linkedin >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL