Indywidualne konsultacje z ekspertami Mariański Group w Loży Warszawskiej BCC

20.01.2022

Dzisiaj w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyły się konsultacje zorganizowane przez Lożę Warszawską BCC poprowadzone przez ekspertów z Kancelarii Mariański Group.

Konsultacji członkom Loży Warszawskiej udzielili eksperci: Magdalena Olszewska, Dyrektor Pionu Podatków w Mariański Group, Konrad Dura, menadżer w Zespole Doradztwa Podatkowego Mariański Group oraz Mariusz Miśkiewicz, starszy konsultant w Zespole Doradztwa Podatkowego Mariański Group.

Zapisani na konsultacje przedstawiciele firm członkowskich mieli okazję zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej dotyczącej wprowadzenia nowych przepisów podatkowych. Tematem przewodnim eksperckich konsultacji były przepisy Polskiego Ładu, obowiązujące od nowego roku. Konsultanci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zagadnień prawnych i rozwiali niektóre wątpliwości pojawiające się przy okazji wprowadzania nowych przepisów.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom i ekspertom z Mariański Group oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych spotkaniach i wydarzeniach organizowanych przez Lożę Warszawską BCC.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL