Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy Hana Mana nowym członkiem BCC

01.02.2024

Mamy przyjemność poinformować, że Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy Hana Mana dołączył do grona członków BCC, zasilając szeregi Loży Katowickiej.

Instytut to dwie przedsiębiorczynie, ekspertki w dziedzinie przywództwa, aktywne społecznie, które współtworzą Fundację „House of Life”, LEADIT, Warsztat Dobra oraz projekt Przywództwo, to wpływ.

🔸 Edyta Kwiatkowska-Pelizg

certyfikowana trenerka przywództwa i komunikacji, executive coach ICF, facylitatorka IAF i Design Thinking, członkini Forbes Coaches Council i Maxwell Leadership, przedsiębiorczyni, strateżka, ekspertka w pracy z przedsiębiorcami i konsultantka biznesowa. Współzałożycielka fundacji „House of Life” i Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego Leadit. Wykładowczyni w Szkole Liderów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Współzałożycielka Woman Business HUB przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

🔹 Regina Burdaś

certyfikowana trenerka przywództwa, certyfikowana konsultantka raportów DISC i GALLUP, certyfikowana trenerka mocnych stron, członkini i Peer Teaching Partner Maxwell Leadership Poland, mentorka i specjalistka pracy z menedżerami. Trenerka osobista Career Direct, konsultantka kryzysowa. Współzałożycielka fundacji „House of Life” i Warsztatu Dobra. Wykładowczyni w Szkole Liderów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doradczyni zawodowa i personalna o specjalności mentorka. Trenerka Finxs sales assessment oraz Extended DISC.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL