Integracja firm Podbeskidzia przy organizacji balu charytatywnego

13.10.2015

Członkowie Loży Bielskiej BCC spotkali się 6 października 2015 r. w restauracji Nowy Świat w Bielsku-Białej. Goście spotkania: Dariusz Mańko – prezes Zarządu Grupy Kęty S.A. oraz Monika Sobczak – prezes Fundacji „Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia” przedstawili ideę balu charytatywnego, organizowanego z inicjatywy Grupy Kęty przy wsparciu Loży Bielskiej.

Pomysł integracji środowiska biznesowego firm z regionu Podbeskidzia; w tym zrzeszonych w Loży Bielskiej, wokół organizacji tego typu imprezy spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zebranych.

Zaproszony na spotkanie dr inż. Jerzy Tomaszewski, dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ATH w Bielsku-Białej przestawił kwestie związane z pozyskaniem środków unijnych na innowacje, a także nowe zasady współpracy w tym zakresie pomiędzy członkami Loży Bielskiej BCC oraz Akademią. Uczelnia, pragnąc zdynamizować relacje z przedsiębiorstwami, wydzieliła do tego celu nową strukturę organizacyjną w postaci Centrum Innowacji i Transferu Technologii, która ma koordynować wszelkie relacje na linii: przedsiębiorcy – Akademia Techniczno- Humanistyczna.

Na zakończenie Luk Palmen – reprezentant firmy InnoCo sp. z o.o. omówił kwestie finansowania nowych projektów w odpowiedzi na wyzwania technologiczne, produktowe oraz rynkowe.

Artur Meres
Spotkanie Loży Bielskiej

Spotkanie Loży Bielskiej

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL