Jak zwiększyć efektywność produkcji i rozwinąć potencjał pracowników?

27.03.2023

 

 

Branża przemysłowa boryka się z wieloma wyzwaniami, które przekładają się na spowolnienie produkcji i spadek jej dynamiki w stosunku do przewidywań analityków. Firmy muszą szybko reagować na zachodzące na rynku zmiany, by zadbać o ekonomikę biznesu. Kluczowe jest sprostanie wyzwaniom takim jak niedobór kadr, presja wyższych płac, zmieniające się wielkości zamówień i konieczność ograniczenia kosztów produkcji.

 

 

Branża produkcyjna potrzebuje sprawdzonych rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo funkcjonowania biznesu i dostarczą narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Nie bez znaczenia jest też sprawne funkcjonowanie procesów back office, które muszą nadążać za zmieniającą się produkcją i spełniać obowiązki pracodawców wynikające ze zmiany przepisów np. w zakresie kadr i płac.

 

Jak pogodzić te wszystkie potrzeby?

 

19 kwietnia zapraszamy na webinar przygotowany dla zakładów produkcyjnych pt. ”Jak zwiększyć efektywność produkcji i rozwinąć potencjał pracowników?”. Spotkanie poprowadzą eksperci i praktycy operacyjni, którzy odpowiedzą na kluczowe pytania pomocne w rozwiązywaniu bieżących wyzwań:

  • jak elastycznie dostosować zasoby pracownicze do zmiennych potrzeb produkcji i osiągnąć oszczędności?
  • jak uzyskać lepszą efektywność produkcji?
  • jak zadbać o poprawę wskaźników procesów produkcyjnych i towarzyszących z pomocą partnera?
  • jak pozyskać aktualną wiedzę i realizować powinności pracodawcy wobec dużej dynamiki zmian prawnych?
  • z jakich narzędzi korzystać, by ułatwić pracę pracownikom produkcji i back office?

 

Eksperci opowiedzą o przykładach zastosowanych rozwiązań i pokażą dobre praktyki działania. Będzie też czas na pytania uczestników i dyskusję z prelegentami.

 

Webinar jest bezpłatny. Aby wziąć nim udział wystarczy wypełnić formularz >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL