Kobiety w Biznesie

05.04.2023

 

Ruszyły zapisy na 8 edycję objętego patronatem BCC wydarzenia Kobiety w Biznesie! Projekt organizowany przez członków działającego przy SGH Studenckiego Koła Naukowego Konsultingu ma na celu pomoc młodym studentkom stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu oraz przełamać stereotypy dotyczące kobiet w środowisku pracy. Wydarzenie będzie odbywać się od 22 do 28 kwietnia 2023 roku na terenie Warszawy.

Głównym modułem Kobiet w Biznesie jest konferencja, która organizowana będzie 22 kwietnia w centrum eventowym na ulicy Mysiej 3. Będzie ona podzielona na 4 panele dyskusyjne poświęcone kobietom prowadzącym własne biznesy oraz odnoszącym sukcesy zawodowe w korporacjach. Agenda konferencji obejmuje między innymi: realia prowadzenia własnego biznesu, możliwość zachowania work-life balance, istotę charyzmy w przywództwie, przezwyciężanie syndromu oszustki lub rolę wykształcenia akademickiego w rozwoju zawodowym. Uczestnictwo w konferencji to unikalna okazja, aby poznać historię prowadzące do sukcesu każdej z mówczyń. Poszczególne panele będą oddzielone przerwami kawowymi, a dzień zakończy event networkingowy. Przez okres trwania całej konferencji uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość porozmawiania z innymi słuchaczami zainteresowanymi światem biznesu, prelegentkami oraz przedstawicielami firm partnerskich.

Następnie w tygodniu po konferencji organizowany będzie 5-dniowy cykl warsztatów. Na każdym z nich uczestnicy będą mieli szansę zyskać nowe umiejętności, przydatną wiedzę i wskazówki od profesjonalistów z branży. Spotkania organizowane przez partnerów będą dotyczyły:

  • samorozwoju,
  • rozwiązywaniu biznesowych case’ów
  • oraz organizowania czasu.

Debiutanckim modułem tej edycji jest program mentoringowy. W ramach niego wybrane uczestniczki konferencji będą miały okazję spotkać się sam na sam z dobranymi im prelegentkami. Podczas spotkań, mentorki będą przekazywać swoje cenne doświadczenia oraz wykorzystają je do pomocy przy planowaniu ścieżki kariery.

Kobiety w Biznesie w liczbach to:

  • 150 uczestników,
  • 16 inspirujących prelegentek
  • oraz 3 różnorodne moduły!

Uczestnictwo w wydarzeniu to wartościowe doświadczenie dla młodych osób, które chcą zyskać wiedzę oraz motywację do samorozwoju wkraczając na rynek pracy. Więcej informacji o projekcie – zachęcamy do odwiedzania social mediów wydarzenia @Kobiety w Biznesie – na Instagramie, Facebooku i LinkedIn.

 

Zapisy na konferencję >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL