KOKPITY I PANELE DRZWIOWE DO AUT KLASY PREMIUM Z IAC W OPOLU

22.09.2022

16 września  w siedzibie firmy IAC w Opolu odbyło się nasze cykliczne spotykanie w ramach zespołu dyr. produkcji Loży Opolskiej BCC. Rozmawialiśmy o Wsparciu systemów informatycznych w optymalizacji produkcji.

Na wstępie uczestników spotkania przywitał Kanclerz Loży Opolskiej, wiceprezes BCC, Andrzej Lepich – Prezes Zarządu CEO w Alu-Pro Polska Sp. z o.o. / Prezes Zarządu CEO w Fenzi Polska oraz Wojciech Chciuk – Dyrektor Zarządzający Firmy IAC w Opolu, który zaraz później przedstawił firmę i jej profil działalności. Temat wiodący spotkania – prezentację pt. Wsparcie systemów informatycznych w optymalizacji produkcji – przedstawiła i omówiła Mirosława Kaszubska – Inżynier ds. ciągłego doskonalenia.

Tradycyjnie po prezentacjach odbyło się zwiedzanie zakładu i linii produkcyjnych, by dyrektorzy produkcji naszych firm członkowskich mieli okazję poznać firmę IAC od środka, zobaczyć proces produkcji j produkty końcowe, poznać specyfikę działania firmy od kuchni.

IAC Group to wiodący międzynarodowy koncern branży motoryzacyjnej specjalizujący się w produkcji komponentów i systemów dla przemysłu automotive. W Opolu, IAC produkuje komponenty do samochodów klasy premium.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL