Kolędowanie Loży Warszawskiej BCC

15.12.2021

W biegu biznesowym czasami trudno poczuć ducha świąt. Chcąc to zmienić, członkowie oraz goście Loży Warszawskiej Business Centre Club spotkali się 14 grudnia w Pałacu Lubomirskich, aby wspólnie kolędować.

Przy choince, świątecznych ciastach i dobrym winie usłyszeliśmy najpiękniejsze kolędy oraz pastorałki. Przygotowane śpiewniki pozwoliły każdemu chętnemu włączyć się do śpiewu i wspólnej zabawy kolędowej. Gwiazdą wieczoru nadającą ton pieśniom była Paulina Wróblewska, której towarzyszyły Karolina Gwóźdź, Julia Szewczyk oraz Klaudia Magica.

Swoich gardeł nie szczędzili także Kanclerz Loży Warszawskiej Cezary Gizka oraz Wicekanclerz Katarzyna Lorenc, którzy zaintonowali kolędę w duecie. Przy akompaniamencie znanego i cenionego biznesmana, ale również uznanego pianisty Krzysztofa Majkowskiego oraz uzdolnionego kontrabasisty Michała Aftyki wszyscy obecni mieli okazję zapoznać się także z kilkoma utworami z nowej płyty Pauliny Wróblewskiej – „Moja Alabama”, której podpisane przez artystkę egzemplarze były dla gości świątecznym upominkiem. Podczas wspólnego wieczoru znalazł się również czas na zacieśnienie relacji członków Klubu, a także złożenie sobie świątecznych życzeń.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim artystom oraz obecnym tego wieczoru gościom i zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach i wydarzeniach organizowanych przez Lożę Warszawską BCC, które sygnalizujemy w comiesięcznym kalendarium.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL