Kolejna firma z Loży Katowickiej BCC wśród laureatów Forbes i Financial Times

11.05.2022

Pakar Service firma z Loży Katowickiej BCC jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Stawiając przede wszystkim na jakość, firma zbudowała silną markę w branży utrzymania czystości, która podbija Europejskie Rankingi.

Brytyjski dziennik Financial Times opublikował ranking „FT 1000 — Europe’s Fastest Growing Companies 2022”. Wśród grona najszybciej rosnących firm w Europie znalazł się Pakar Service. Spółka jest jedną z 34 polskich firm, które zostały wyróżnione w tym zestawieniu.

Pakar Service jest również laureatem „Diamentów Forbesa” 2022. W tym dorocznym rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość Pakar Service zajęła 21 miejsce. Jest to potwierdzenie siły, umiejętności budowania wartości, jakości marki oraz kompetencji biznesowych.

Klucz do sukcesu? Trzy słowa: Ludzie, Innowacja, Ekologia. To dzięki temu spółka znalazła się w prestiżowych rankingach ramię w ramię z innymi europejskimi firmami. Stanowi to ukoronowanie 12 lat rozwoju firmy.

Jak tłumaczy Prezes Andrzej Szymonek, jakość świadczonych usług zawsze była dla spółki kluczowa i stanowiła o jej sukcesie. — Po pierwsze, stanowiąc nowoczesne rozwiązania o charakterze produktowym, procesowym czy organizacyjnym, przyczyniają się do rozwoju innowacyjnych podmiotów gospodarczych. Po drugie, umożliwiają obniżenie kosztów działalności, zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku, czy też wejście na nowe rynki — mówi szef Pakar Service.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL