KOLEJNE BCC BREAKFAST LOŻY ŁÓDZKIEJ

18.01.2023

10 stycznia br. odbyło się kolejne wartościowe spotkanie z cyklu BCC BREAKFAST „Przygotuj firmę na pozyskanie dotacji z programów FENG i FEnIKS”.

BCC Breakfast to cykliczne spotkania Loży Łódzkiej BCC w formie śniadań biznesowych, podczas których oprócz networkingu staramy się przygotować ciekawy temat merytoryczny w zakresie wielu dziedzin życia i biznesu. Propagujemy praktyczne rozwiązania wspomagające rozwój i prowadzenie biznesu.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zapowiada, że w I kwartale 2023 zostaną ogłoszone pierwsze nabory. Do pozyskania dla polskich przedsiębiorców czekają miliardy złotych. W związku z powyższym, podczas spotkania eksperci omówili kilka kluczowych kwestii, związanych z nowym okresem programowania:

  • Jak się przygotować do aplikowania o dotacje na rozwój firmy?
  • Najważniejsze zmiany w porównaniu do wcześniejszego budżetu unijnego
  • Czym jest transformacja cyfrowa?
  • Kim jest Lider P4.0?

Nacisk został położony na finansowanie innowacji oraz rozwiązań ekologicznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Ze względu na udział przedsiębiorców spoza Loży Łódzkiej BCC, w drugiej części spotkania odbył się business mixer, który był doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Partnerami spotkania byli Funds For Future i SoniqAnalytics , którzy podzielili się dużą dawką wiedzy i cennych wskazówek, a firma członkowska Loży Łódzkiej – ZOO Borysew ufundowała wszystkim uczestnikom miłe upominki.

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL