Kolejne spotkanie otwarte Loży Radomskiej Business Centre Club

13.12.2023

8 grudnia odbyło się kolejne spotkanie otwarte Loży Radomskiej Business Centre Club, we współpracy z Miastem Radom i Fundacją UNIMOS, zorganizowane dla firm członkowskich i zaproszonych przedstawicieli firm regionu radomskiego, zatytułowane „Organizacja przyszłości – Przywództwo w świecie zmian”.

Spotkanie otworzyła Kanclerz Loży Radomskiej BCC – Izabela Seweryn.

Pierwszym prelegentem spotkania była Anna Bialik z fundacji Unimos Alliance. W swojej prezentacji zatytułowanej „TRANSFORMACJA CYFROWA I CYRKULARNA BAZUJĄCA NA NOWYCH TECHNOLOGIACH I WSPÓŁPRACY MIĘDZYBRANŻOWEJ” przedstawiła mega trendy rozwoju, nowe ekosystemy innowacji, przykłady i inspiracje dot. transformacji cyfrowej przedsiębiorstw w oparciu o dobre praktyki krajowe oraz międzynarodowe.

Dr Wojciech Kowalewski z Instytutu Rozwoju Złote Jabłko w czasie swojego wystąpienia pt. „PRZYWÓDZTWO W ŚWIECIE CIĄGŁYCH ZMIAN” podzielił się wiedzą za zakresu:

  •  Jak odnaleźć się jako lider w świecie VUCA?
  •  W rozwój jakich kompetencji warto zainwestować?
  •  Jakie pytania warto zadać sobie i swoim współpracownikom?
  •  Czym powinien cechować się lider przyszłości?

Anna Pająk z Platformy Przemysłu Przyszłości, wygłosiła prelekcję pt. „JAK ORGANIZACJE PRZYSZŁOŚCI REALIZUJĄ WIZJĘ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU”, w której przedstawiła najważniejsze aspekty, jakimi powinny kierować się organizacje przyszłości. Omawiane zagadnienia: człowiek w centrum, technologia w strategii i ekologia w działaniu.

Po oficjalnej części spotkania nie zabrakło przestrzeni na nawiązywanie i umacnianie relacji biznesowych w czasie networkingu, który tym razem odbył się w wyjątkowo licznym gronie.

Spotkanie poprowadziła Anna Słopiecka, dyrektor Loży Radomskiej BCC. Podsumowując spotkanie wyraziła słowa wdzięczności w kierunku partnerów, prelegentów oraz uczestników: „Cieszymy się z tak licznej frekwencji, zarówno firm członkowskich BCC, jak i zaproszonych  przedstawicieli firm regionu radomskiego. Dziękujemy  wszystkim podmiotom zaangażowanym w organizację spotkania. Jednocześnie wyrażamy głęboką nadzieję, że wartość tego spotkania trafiła w Wasze potrzeby”.

Partnerem spotkania była fundacja Unimos Alliance oraz Miasto Radom.

 

Relacje medialne:

https://www.cozadzien.pl/radom/przywodztwo-w-swiecie-wielkich-zmian/97050

https://dami24.pl/wiadomosci/przywodztwo-w-swiecie-wielkich-zmian/28226

https://www.obiektywnie.info.pl/spotkanie-biznesowe-lozy-radomskiej-bcc-organizacja-przyszlosci-przywodztwo-w-swiecie-zmian,text,current,1-4,,1334.html

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL