Konferencja CSR: Razem w górę – od słów do czynów

07.07.2023
19 września w Warszawie odbędzie się organizowana pod patronatem Business Centre Club wyjątkowa konferencja CSR poświęcona tematom komunikacji i zaangażowania. To merytoryczne wydarzenie, które będzie okazją do zdobycia praktycznej wiedzy na temat budowania skuteczności działań CSR zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

 

Hasłem przewodnim konferencji jest tworzenie i wspieranie pozytywnych zmian społecznych. Nazwa wydarzenia „Razem w górę – od słów do czynów” odwołuje się do idei wspólnego działania i wzajemnego wspierania się w osiąganiu rezultatów.

Prezentowane przykłady i praktyki pomogą uczestnikom zrozumieć, z czym należy się zmierzyć w inicjatywach CSR i jakie narzędzia mogą wspomóc ich efektywność. Podczas konferencji uczestnicy zdobędą nowe perspektywy budowania zaangażowania wśród zróżnicowanej społeczności.

„Prelegenci, których zaprosiliśmy, to doświadczeni praktycy CSR/ESG reprezentujący różne branże i zróżnicowane strategie w tym obszarze. W oparciu o przykłady ze swoich organizacji pokażą, jak prowadzi się rozmowy i buduje zaangażowanie wśród różnych grup interesariuszy” – mówi Jolanta Blaszkowska – Bastian, dyrektorka merytoryczna konferencji.

Konferencja „Razem w górę – od słów do czynów” to wydarzenie, które nie tylko dostarczy uczestnikom cennej wiedzy i inspiracji, ale również umożliwi nawiązanie wartościowych relacji z innymi profesjonalistami z branży CSR/ESG.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, na 35. piętrze Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ultrakrew (organizator ogólnopolskich kampanii na rzecz krwiodawstwa), wraz z partnerem, firmą Globalworth.

 

Szczegółowe informacje  i rejestracja >>

 

Kontakt: Jolanta Blaszkowska-Bastian, mail@ultrakrew.pl , tel. 608 068 120

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL