Konferencja „Decording AI – O zastosowaniach AI w biznesie”

19.09.2023

14 września 2023 roku na 12. piętrze Olivia Tower w Gdańsku odbyła się Konferencja „Decording AI – O zastosowaniach AI w biznesie”. Tematem wydarzenia była sztuczna inteligencja i możliwość jej wykorzystania w bieżącej działalności biznesowej.

Prelegenci uczestniczący w spotkaniu pokazali na praktycznych przykładach, jaką rolę w ich organizacjach pełni sztuczna inteligencja i czy jest wsparciem w codziennym funkcjonowaniu, czy też niesie za sobą ryzyko występowania błędów wynikających z użycia tak nowoczesnych rozwiązań.

Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak AI wspiera biznesy m.in. firm członkowskich Loży Gdańskiej BCC, takich jak Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, Black Pearls VC, czy Solwit S.A., a także jak funkcjonuje w organizacjach takich jak Google Cloud, Learnetic S.A. czy VoiceLab, które w swojej działalności bazują w dużej mierze na tak innowacyjnych metodach, jak właśnie sztuczna inteligencja. Obecni na spotkaniu mogli przekonać się, jak przebiega proces modelowania AI na potrzeby wsparcia procesów biznesowych, co z pewnością zachęciło ich do wypróbowania w najbliższej przyszłości zaproponowanych rozwiązań w swoich organizacjach.

Sztuczna inteligencja na dobre zagościła we współczesnym świecie. Jest już widoczna w procesach automatyzacji, analizy danych, optymalizacji procesów, obsłudze klienta czy działaniach związanych z bezpieczeństwem, zatem najlepszym sposobem na jej płynne i świadome wdrożenie zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym jest poznanie zasad jej funkcjonowania.

Dziękujemy firmie Solwit S.A. oraz wszystkim Partnerom za współorganizację tego niezwykle ciekawego wydarzenia.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL