Konferencja „Dubai – Your Gateway to Global Trade”

07.07.2022

W ramach współpracy Business Centre Club z Polską Agencją Inwestycji i Handlu w poniedziałek, 27 czerwca w Varso Place w Warszawie odbyła się konferencja „Dubai – Your Gateway to Global Trade”.

Konferencja organizowana była we współpracy z największą strefą wolnocłową w Dubaju – Dubai Multi Commodities Centre (DMCC). Skupiona ona ponad 20 000 zarejestrowanych członków, którzy działają w sektorach: żywność i rolnictwo, złoto, kawa, herbata, metale szlachetne oraz od 2021 r. usługi finansowe i kryptowaluty.

Podczas konferencji możliwe było uzyskanie informacji na temat możliwości i zalet prowadzenia działalności gospodarczej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, korzyści płynących z wyboru DMCC jako centrum biznesowego, a także praktycznych wskazówek, jak rozpocząć współpracę z DMCC. Podczas spotkania obecni byli przedstawiciele ok. 50 firm członkowskich Business Centre Club oraz firmy rekomendowane przez Polską Agencję Handlu i Inwestycji.

Z kolei we wtorek, 28 czerwca w siedzibie Business Centre Club odbyło się spotkanie w ścisłym gronie Zarządu BCC oraz przedstawicieli PAIH i DMCC. Celem spotkania było omówienie kolejnych działań na rzecz współpracy biznesowej w najbliższej przyszłości.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL