KONFERENCJA O DOTACJACH – DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY

21.02.2024

 

29 lutego LPW Grupa ma przyjemność zaprosić do Parku Technologicznego Ekoenergia w Katowicach na organizowaną pod patronatem BCC kolejną edycję wydarzenia pt. KONFERENCJA O DOTACJACH – DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY.

Idea

Wydarzenie ma na celu prezentację możliwości rozwoju firm dzięki funduszom unijnym oraz omówienie sprawdzonych praktyk w dziedzinie pozyskiwania dotacji UE. Chcemy stworzyć przestrzeń do dialogu z przedsiębiorcami, dostarczyć merytoryczną wiedzę o nadchodzących naborach w bieżącym roku i przedstawić szanse na dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych, cyfrowych, innowacyjnych itp.

Ponadto, będzie możliwość bezpośredniej konsultacji projektów pod kątem dofinansowania z ekspertami ds. dotacji unijnych obecnymi na konferencji.

Podczas wydarzenia poruszymy także temat wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw za pomocą instrumentów finansowych oferowanych przez Fundusz Górnośląski. Dodatkowo przedstawiciele projektu Edih-Silesia omówią przyszłość MŚP w erze transformacji cyfrowej oraz praktyczne możliwości wsparcia ze strony KSSE.

Szczególnym elementem przedsięwzięcia oprócz wystąpień zaproszonych prelegentów będzie prezentacja projektu pt. „Budowa nowego, niskoemisyjnego zakładu produkcyjnego przystosowanego do produkcji urządzeń́ i aparatury elektrycznej średniego napięcia” realizowanego przez Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki Carboautomatyka S.A. w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021-2027, Działanie FESL 10.04 Wsparcie dużych przedsiębiorstw na rzecz transformacji.

To będzie wyjątkowe spotkanie z dużą dawką merytorycznej wiedzy, nasi prelegenci oraz eksperci będą do dyspozycji w zakresie bezpłatnych konsultacji projektów pod kątem pozyskania dofinansowania w ramach planowanych naborów. Będzie to także świetna okazja do networkingu przy dobrej kawie i przekąskach.

Warunki uczestnictwa

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm chcących pozyskać dotacje na rozwój działalności w obszarze B+R, innowacji, cyfryzacji, a także dla branży HoReCa, turystyka i kultura w zakresie dywersyfikacji i unowocześnienia działalności. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzednim zapisie online.

Rejestracja >>

Kontakt: Ewa Kowacz, e.kowacz@lpw-grupa.pl, 510 212 962

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL