Kongres biznesowo-podatkowy z udziałem eksperta BCC Roberta Okulskiego

15.09.2023

29 listopada zapraszamy do udziału w jedynym w Polsce kongresie biznesowo-podatkowym dla przedsiębiorców, doradców podatkowych, kancelarii podatkowych, biur rachunkowych i księgowych, na którym:

  • wskażemy możliwości rozwoju firmy pomimo niestabilnego prawa podatkowego i coraz większych uprawnień fiskusa
  • damy rekomendacje, jak ułożyć dobrą współpracę na linii zarząd – dział finansowo-księgowy i osiągnąć dzięki niej wyższy poziom finansowania firmowych przedsięwzięć.

Przedsiębiorco – zabierz ze sobą księgową na kongres i razem wprowadźcie firmę na wyższy level!

Kongres biznesowo-podatkowy odbędzie się 29 listopada 2023 r. w Warszawie w hotelu Marriott. Podczas kongresu wystąpi  ekspert BCC doradca podatkowy Robert Okulski. W trakcie prelekcji „Urząd nasz pan czy jednak przedsiębiorca ma jakieś prawa – jak przygotować się do kontroli i nie dać się w jej trakcie zdominować urzędnikompodpowie, jak opisywać dokumenty podatkowe, by nie podpaść urzędnikom i nie wzbudzać niepotrzebnych podejrzeń. Wyjaśni, jakie ma prawa kontrolowany oraz jak nie pozwolić urzędnikom „wejść sobie na głowę”. Jakich dokumentów może żądać organ kontrolujący, a do jakich nie ma uprawnień. Wskaże sprawdzone sposoby, jak uniknąć odpowiedzialności w przypadku wykazania błędów i zgłaszać zastrzeżenia do ustaleń protokołu z kontroli.  

Na kongresie wystąpią również Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz, audytor podatkowy Luiza Pieprzyk, była minister przemysłu i handlu Henryka Bochniarz, doradca podatkowy Samir Kayyali, doradca podatkowy Michał Staniek, certyfikowany negocjator biznesowy Ewa Szejner, trener etykiety biznesowej Ewa Brok.

Podczas kongresu odbędzie się wiele atrakcji: podatkowy stand-up, jak argumentować koszty i podatek naliczony VAT w brawurowym wykonaniu Luizy Pieprzyk i Samira Kayyali, degustacja wina z prelekcją pierwszego w Polsce Master Sommeliera Adama Pawłowskiego, który wyjaśni, jak dobierać wino do potrawy, czytać  etykiety butelek i wprowadzi w arkana metod degustacji, premierowy spektakl w Teatrze 6. Piętro: „Love”, w którym wystąpią m.in.: Anna Dereszowska, Joanna Liszowska, Leszek Żurek, Marek Kalita.

Dla członków BCC mamy specjalny rabat: 50 zł netto od aktualnej ceny podanej na stronie wydarzenia. Przy zamówieniu trzeba usunąć przyciskiem USUŃ aktualny rabat i wpisać kod rabatowy: ROBOKUL2023.

Więcej o konferencji: -> www.fmp.pl/1q7pfh

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL