KS Industry Solutions w gronie BCC!

19.04.2023

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową Firmę członkowską. Do naszego grona dołączyła firma KS Industry Solutions, którą w Klubie reprezentuje Ilona Cierpica, prokurentka. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzieliła Agnieszka Sencio, członkini Zarządu JAGA Temp.

Tak o sobie i KS Industry Solution pisze Ilona Cierpica: „Jestem absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie Rachunkowość i Finanse Akademii Górnośląskiej w Katowicach, którą ukończyłam w roku 2002. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W roku 2002 podjęłam pracę w grupie spółek KS, do której należy KS Industry Solutions. Zawodowo, jestem związana ze spółką od początku istnienia. Oprócz wsparcia w rozwój spółki, prowadzę bieżące sprawy oraz reprezentuje ją na zewnątrz w sposób skuteczny. Posiadam wieloletnie doświadczenie księgowe, które stale praktykuje, aby usprawniać procesy zarządcze. Prywatnie – lubię podróże oraz uśmiech, który zawsze przyciąga pozytywnych ludzi. Jestem wierna zasadzie – „Partnerstwo dla pokoju”.

O KS Industry Solutions: „Nasza historia zaczęła się w 1988 r. w niemieckim biurze konstrukcyjnym. Wiele lat funkcjonowania na rynku pozwoliło nam na zebranie bogatego doświadczenia w zakresie konstrukcji. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Siemens Industry Software oraz AUVESY-MTD w zakresie dystrybucji i wdrażania rozwiązań PLM i Industry 4.0. Naszą ofertę rozwiązań CAD/CAM/CAE kierujemy do małych, średnich i dużych firm projektowych oraz projektowo-produkcyjnych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Praktyczna wiedza zespołu ekspertów KS Industry Solutions przyczynia się nie tylko do stałego rozwoju firmy, ale też do lepszego zrozumienia i bieżącego zaspokajania potrzeb naszych klientów, którym gwarantujemy indywidualne podejście, wnikliwą analizę i najlepsze rozwiązania dopasowane do aktualnych potrzeb.

Obszary zastosowań: cyfrowy produkt, cyfrowa produkcja, rzeczywista produkcja.

Rewolucja przemysłowa zakłada promowanie rozwiązań informatycznych. W kontekście produkcji prowadzi do powstawania wirtualnych fabryk, które umożliwiają sprawdzenie (w trakcie symulacji), jak prosperowałaby fabryka w przestrzeni cyfrowej. Fabryka przyszłości – zwana niekiedy fabryką inteligentną (smart factory) – ma bazować na pełnej integracji wszystkich urządzeń, maszyn, technik, systemów informatycznych, procesów biznesowych i źródeł informacji wykorzystywanych w procesie produkcji. Innymi słowy, smart factory to wszystkie obszary przedsiębiorstwa produkcyjnego połączone w inteligentne sieci.”

Witamy w gronie Business Centre Club!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL