Liderzy biznesu na Zamku w Niemodlinie

08.07.2024
Na Zamku Książęcym w Niemodlinie odbyło się wyjątkowe spotkanie ponadlożowe BCC  „Liderzy biznesu na Zamku w Niemodlinie”.

 

 

Spotkanie rozpoczęliśmy od zwiedzania zamku, które dostarczyło uczestnikom niezapomnianych wrażeń i cennych informacji o historii tego wyjątkowego miejsca.

W części oficjalnej wysłuchaliśmy wykładu prof. Adama Mariańskiego na temat „Konstytucji firmy rodzinnej oraz kluczowych aspektów sukcesji w firmach”, a następnie prelekcji Annii Słopieckiej, która podkreślała, jak ważna przy prowadzeniu firmy jest „Marka osobista Lidera”.

Po części oficjalnej i inspirujących wystąpieniach, spotkanie przeniosło się do pięknych okoliczności przyrody. W towarzystwie przyjaznych danieli uczestnicy mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe i rozwijać je podczas zamkowej kolacji.

To wielka pasja przedsiębiorców zarządzających holdingiem A&A z Łodzi sprawiła, że mogliśmy spotkać się na zamku w Niemodlinie, któremu rodzina Majsterek stara się przywrócić dawną świetność. Dzięki tej pasji mogliśmy również degustować wina z rodzinnej winnicy Cwielong-Olszewski z Opolszczyzny i smakować kawę z palarni Hard Beans, która to palarnia powstała również z pasji i jest jednym z wielu przykładów, jak można przekuć pasję w biznes.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom i Partnerom wydarzenia, a przede wszystkim gospodarzowi miejsca, naszej firmie członkowskiej A&A Holding, za gościnę na zamku.

Dziękujemy również EUROPERSPEKTYWY za przepiękną relację ze spotkania.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach Business Centre Club!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL