Liderzy biznesu – spotkanie Loży Opolskiej BCC

29.09.2022

28 września w siedzibie firmy MULTISERWIS w Krapkowicach odbyło się kolejne spotkanie Loży Opolskiej BCC z cyklu LIDERZY BIZNESU. Podczas spotkania pt. „Odpowiedzialny pracodawca”, rozmawiano o roli działu HR i Employer Brandingu w działalności operacyjnej, o rozwoju oraz zarządzaniu kompetencjami oraz odpowiedzialności społecznej biznesu w kontekście HR marketingu i budowaniu marki pracodawcy.

Na wstępie spotkania, Andrzej Lepich, wiceprezes BCC, kanclerz Loży Opolskiej wręczył prezesowi firmy Michałowi Lewickiemu czternasty diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a nominację członkowską otrzymał Bartłomiej Płaczek, prezes firmy produkcyjnej Zagroda Opolska.

W części prezentacyjnej Michał Lewicki, prezes zarządu MULTISERWIS, zaprezentował firmę nawiązując do szczególnej roli pracowników w budowaniu nie tylko strategii firmy, ale również jej marki. Doświadczenia firmy Multiserwis w wymienionych powyżej obszarach, członkom Loży, którzy przybyli na spotkanie przedstawił Dyrektor personalny Mariusz Bocek oraz Lider zespołu ds. Employer Brandingu & CSRu Patrycja Dworak.

Po części oficjalnej i prezentacyjnej długo jeszcze trwały rozmowy kuluarowe, będące kontynuacją dyskusji, m.in. na temat roli pracownika i pracodawcy w budowaniu marki firmy.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy Multiserwis za przygotowanie tego znakomitego spotkania.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL