LOŻA OPOLSKA BCC GRA W GOLFA!

13.05.2024

IV Turniej Golfa o Puchar Loży Opolskiej BCC organizowany przez Lożę Opolską BCC oraz Klub Golfowy Karolinka Golf Park już za nami.

Ponad trzydziestu zawodników – członków Loży Opolskiej BCC oraz Klubu Golfowego Karolinka Golf Park, jak też spore grono akademików w ramach akademii golfa, uczestniczyło w IV już Turnieju Golfa o Puchar Loży Opolskiej BCC, który odbył się 11 maja.

W foto galerii – zdjęcia zwycięzców kategorii STROKEPLAY NETTO (27-54 oraz 0-27) i STROKEPLAY BRUTTO. Tradycyjnie nagrodziliśmy również zwycięzców w konkursach LONGEST DRIVE i NEAREST TO THE PIN

Fundatorami nagród były firmy:

GÓRSKIE RESORTY – największa w Polsce sieć wyjątkowych i prestiżowych hoteli działających w systemie condo, oferujących apartamenty inwestycyjne z pełną obsługą Operatora. Nagrodami dla zwycięzców dzisiejszego turnieju były Vouchery weekendowe dla dwóch osób w pierwszej inwestycji Górskich Resortów – Osadzie Śnieżka w Łomnicy, nieopodal Karpacza.

Firma BISSOLE Business Travel – firma specjalizująca się w wyjazdach turystycznych dla firm, jak i odbiorców indywidualnych w niemal każdy zakątek świata. Firma Bissole ufundowała dla zwycięzców Vouchery do wykorzystania w ramach ich oferty golfowej.

Firma WEEGREE –  działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR – tradycyjne jak co roku ufundowała Puchary dla zwycięzców i nagrody za II miejsca.

PZ STELMACH – uznany europejski producent obrączek i biżuterii ślubnej ze złota, tradycyjnie fundator złotej sztabki złota za wygranie konkursu NEAREST TO THE PIN.

Po turnieju i uhonorowaniu zwycięzców do późnych godzin popołudniowych, w znakomitych humorach, wspólnie spędzaliśmy czas w salach i na tarasie Klubu Golfowego Karolinka Golf Park.

Do zobaczenia za rok!

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL