Loża Rzeszowska BCC w Podkarpackim Centrum Innowacji

28.11.2022

Business Centre Club jest zawsze tam gdzie dzieje się coś ważnego dla przedsiębiorców. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na konferencji Technologia Biznes Inwestycje zorganizowanej przez członka Loży Rzeszowskiej Business Centre Club – Podkarpackie Centrum Innowacji, która odbyła się 23 listopada br. w nowej siedzibie PCI w Rzeszowie.

Loża Rzeszowska BCC była oficjalnym partnerem konferencji. To zakończone sukcesem wydarzenie zgromadziło ponad 100 uczestników – przedsiębiorców, naukowców, przedstawicieli wyższych uczelni, doradców oraz przedstawicieli instytucji działających na rzecz przedsiębiorców. Ożywione dyskusje i ciekawe prezentacje dotyczyły wielu aspektów działalności biznesowej. Skupiały się wokół innowacji, inwestycji w innowacje, w tym w startupy, oraz poszukiwania w ten sposób przewagi konkurencyjnej.

Loża Rzeszowska Business Centre Club reprezentowali Kanclerz Loży Piotr Kamiński oraz sekretarz Piotr Kotuła. Kanclerz moderował jedną z najbardziej ożywionych dyskusji w trakcie wydarzenia pt. „Jak budować konkurencyjność firmy w oparciu o innowacje – te firmy odniosły sukces”, w trakcie której przedstawiciele czterech podkarpackich firm podzielili się swoimi dobrymi praktykami w zakresie wdrażania innowacji oraz opowiedzieli jak to wpłynęło na zwiększenie konkurencyjności ich firm. Kanclerz Loży wziął również udział w dyskusji pt. ‘Rynek pracy – pracodawcy czy pracownika”, w trakcie której omówiony został stan obecny oraz przyszłość rynku pracy w Polsce.

Konferencja była także świetną okazję na zacieśnienie oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a dyskusje w kuluarach były nie mniej intensywne niż w trakcie paneli.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL