Małopolscy Ambasadorzy Polskiej Gospodarki

08.06.2022

Ambasadorami Polskiej Gospodarki została w tym roku rekordowa liczba przedsiębiorców z Małopolski. Prestiżowy tytuł zdobyli również wyróżniający się przedstawiciele biznesu, którzy są członkami Loży Małopolskiej BCC, mimo, że nie mają siedziby w tym województwie.

O nagrodzonych przedsiębiorcach i samym konkursie Ambasadora Polskiej Gospodarki napisał Zbigniew Bartuś. Dziennikarz, członek honorowy Business Centre Club, na łamach „Dziennika Polskiego” pogratulował również kancelrz Loży Małopolskiej i Częstochowskiej nowych funkcji w Klubie. Katarzyna Woszczyna została powołana na stanowisko wiceprezesa zarządu BCC oraz wiceprezesa Związku Pracodawców BCC.

WIĘCEJ: Zbigniew Bartuś, „Dziennik Polski”: Ambasadorzy Polskiej Gospodarki 2022 z Małopolski

Wyróżnienia w konkursie „Ambasador Polskiej Gospodarki 2022” otrzymały następujące osoby i firmy z Krakowa i Małopolski: Anna Śpiewak i AUSTROTHERM Sp. z o.o. w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ; Lukas Jeznach i Ergonome Sp. z o.o. w kategorii MARKA EUROPEJSKA; Piotr Knast i Forglass Sp. z o.o. w kategorii EKSPORTER; Rafał Brzoska i Integer.pl S.A. w kategorii KREATOR ROZWIĄZAŃ XXI WIEKU; Alicja Langsteiner i Langsteiner Sp. z.o.o. w kategorii MARKA EUROPEJSKA; Joanna Szyman i NEO HOSPITAL Sp. z o.o. w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ; Joanna Szendzielorz-Tajak i Laboratoires Vivacy Polska Sp. z o. o. w kategorii PARTNER FIRM ZAGRANICZNYCH oraz Grzegorz Miłkowski i Content House Sp. z o.o w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Nagrody otrzymali także przedsiębiorcy spoza naszego regionu, ale będący członkami Loży Małopolskiej BCC: Piotr Janisiów oraz Beata Małek i GF Corp Sp. z o.o. sp.k. w kategorii EKSPORTER; Aleksandra Wolska Balina i HÖRMANN Polska Sp. z o.o. w kategorii MARKA EUROPEJSKA; Sebastian Młodziński i TIMATE Sp. z o.o. w kategorii KREATOR ROZWIĄZAŃ XXI WIEKU; Konrad Jędraszczak i WEDIA-ANN Sp.j. Hollander A.M. Jędraszczak J.T. w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL