Medal Juliusza Raaba dla Ulrike Rabmer-Koller

17.03.2023

Najwyższe odznaczenie Austriackiej Federacji Biznesu za szczególne zaangażowanie w gospodarkę otrzymała Ulrike Rabmer-Koller – dyrektor zarządzająca i właścicielka Rabmer Group, firmy należącej do Loży Opolskiej Business Centre Club.

Medal Honorowy im. Juliusza Raaba to najwyższe odznaczenie Austriackiej Federacji Biznesu. Przyznawany jest za szczególne zaangażowanie w gospodarkę i działalność społeczną. Został ustanowiony z okazji 60. urodzin założyciela Austriackiej Federacji Biznesu i Kanclerza Federalnego Juliusa Raaba w 1951 roku.

W uroczystej scenerii sali lustrzanej, historycznych Sal Redutowych w Linzu, wspomniany Medal otrzymało trzech radców handlowych, zasłużonych członków społeczności Austriackiej Federacji Biznesu: wiceprezes Ulrike Rabmer-Koller, posłanka Gabriele Lackner-Strauß i poseł Alfred Frauscher.

„To dla nas jako Austriackiego Stowarzyszenia Biznesu zaszczyt, że możemy przyznać Medal Honorowy im. Juliusza Raaba trzem zasłużonym przedsiębiorcom i wybitnym osobowościom biznesu. Odnoszą oni sukcesy nie tylko jako przedsiębiorcy, ale również włożyli całą swoją energię w różne funkcje na rzecz Górnej Austrii, jako miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Jesteśmy za to wdzięczni” – powiedziała przewodnicząca Regionalnego Stowarzyszenia Gospodarczego, Doris Hummer.

Urlike Rabmer-Koller, otrzymując Medal, podkreśliła, jak wielkim zaszczytem jest dla niej otrzymanie tego wyróżnienia. Podziękowała za docenienie jej wieloletniego zaangażowania w działalność na rzecz rozwoju biznesu na poziomie regionalnym, krajowym i europejskim. Wspomniała również, że każdą ze swoich funkcji pełni z wielką przyjemnością i jest dumna, że wraz ze swoimi współpracownicami i współpracownikami udało jej się tak wiele osiągnąć dla austriackiej, jak i europejskiej gospodarki.

 

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL