Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2022

27.06.2023

Za nami jubileuszowa, 15. edycja prestiżowego konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2022, organizowanego przez Dziennik Łódzki i Lożę Łódzką BCC. Zwycięzcy konkursu odebrali statuetki w Centrum Promocji Mody w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych w roku 2022 menedżerów w województwie łódzkim, w trzech kategoriach:

– Mikro i Małe Przedsiębiorstwo (zatrudniające do 49 osób)
– Średnie Przedsiębiorstwo (zatrudniające 50-249 osób),
– Duża Firma (zatrudniająca od 250 osób).

W kategorii Mikro i Małe przedsiębiorstwo Kapituła nagrodziła Michała Wasilewskiego, prezesa Zarządu APLAN MEDIA. Jest to agencja marketingowa z ponad 15-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w obsłudze projektów sektora publicznego i NGO.

Menedżerem Roku 2022 w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo został nagrodzony Tomasz Krysiński, prezes Zarządu Airbus Helicopters Polska. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym śmigłowców cywilnych oraz nowych platform konstrukcyjnych.

W kategorii Duża Firma zwyciężył Karol Szmich, prezes Zarządu Delia Cosmetics. Jest to polska firma kosmetyczna, lider na rodzimym rynku i znaczący producent w Europie Środkowo-Wschodniej. Dostarcza kosmetyki do ponad 60 krajów na 5 kontynentach.

Kapituła zadecydowała również o przyznaniu trzech wyróżnień:

W kategorii Mikro i Mała firma nagrodę otrzymali Bożena Ziemniewicz, prezes i dyrektor generalny British Centre oraz Przemysław Andrzejak, prezes Zarządu Royal Sail Investment Group.

W kategorii Średnia firma wyróżniony został Hubert Hoffman, założyciel i większościowy właściciel firmy Commercecon, która jest generalnym wykonawcą nowoczesnych obiektów przemysłowych.

Organizatorzy konkursu przyznali również Wyróżnienie Specjalne, które trafiło do rąk Andrzeja Furmana, założyciela Aflofarm, jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce.

Galę rozdania nagród zwieńczył koncert Izy Połońskiej.

https://menedzerroku.pl/

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL