NA SPORTOWO

17.09.2019

Drużyna piłkarzy firmy Adamietz (członek Loży Opolskiej BCC) wyjechała z pucharem i złotymi medalami z VI edycji Turnieju Piłki Nożnej Opolskich Firm o Puchar Marszałka Województwa. Złoto smakowało im tym bardziej, że startowali w rozgrywkach po raz szósty! Warsztaty i turniej zorganizowane zostały w ramach projektu „Kooperacyjne Opolskie – profesjonalne otoczenie biznesu II”, który ma m.in. integrować środowiska biznesowe woj. opolskiego. Organizatorem turnieju i warsztatów było Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarczego, a Partnerem wydarzenia była Loża Opolska Business Centre Club.

Turniej odbył się 14 września br. w Kampusie Stobrawa, czyli na boiskach MKS-u Kluczbork. Drugie miejsce i srebrne krążki wywalczyli w nim zawodnicy firmy Marcegaglia, a trzecie – firmy Neapco Europe. W sumie w tegorocznych zmaganiach wzięło udział 20 ekip z tych przedsiębiorstw, które zgłosiły się do zawodów jako pierwsze.
Jak co roku, równolegle do turnieju, odbywały się również warsztaty dla kadry kierowniczej i menadżerskiej firm. W tym roku tematem szkolenia było motywowanie zespołu i budowanie zaangażowania poszczególnych jego członków. Warsztaty poprowadziły ekspertki z firmy Korn Ferry specjalizującej się w tego typu zagadnieniach.

Więcej o turnieju oraz serwis foto – w relacji na stronie OCRG: http://ocrg.opolskie.pl/pl/aktualnosci/puchar-trafil-do-firmy-adamietz-390.html

Marek Wołyński

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL