NAGRODY I POWITANIA W LOŻY MAŁOPOLSKIEJ I CZĘSTOCHOWSKIEJ BCC

24.04.2023

20 kwietnia odbyło się spotkanie Lóż Małopolskiej i Częstochowskiej. W zabytkowej dzielnicy Kazimierz w sercu Krakowa spotkało się ponad stu uczestników. W tak licznym gronie zebrani goście świętowali sukcesy firm członkowskich, witali nowe Koleżanki i Kolegów w Klubie, a także debatowali na aktualne tematy biznesowe. 

Jednym z obszarów debat stało się hasło „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, czyli tytuł INFORum Gospodarczego, na którym ludzie BCC spotkali się w czwartkowy poranek (20.04).

Kluczową częścią spotkania było wręczenie nagród. Gromkimi brawami celebrowany był jubileusz 35lecia ASTOR. Założyciel firmy, Stefan Życzkowski opowiedział zebranym gościom o kluczowych wartościach, dzięki którym rozwój ASTORa był możliwy.

Podczas wydarzenia zostały wręczone także Medale Europejskie 2022:

  1. Grupa NeoHospital – za: Zabiegowe leczenie otyłości przy wsparciu robota daVinci – w imieniu prezeski Joanny Szyman, nagrodę odebrały Józefa Job i Aneta Sowińska.
  2. PROBADEX-Kraków – za: Zarządzanie kontraktem: Rewaloryzacja zabytkowej siedziby Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie – nagrodę odebrał Prezes Zarządu Jerzy Boruta

 

Powitania w Klubie odebrali:

  1. Ilona Cierpica – KS INDUSTRY SOLUTIONS Sp. z o.o. 
  2. Małgorzata Ordowska-Klimaszewska – Outsourcing24 Sp. z o.o. 
  3. Michał Kwiecień – Sieć Badawcza Łukasiewicz Krakowski Instytut Technologiczny 
  4. Rafał Różański – ZWIEGER Sp. z o.o. 
  5. Łukasz Kaleta – Bizneshub Sp. z o.o. 
  6. Mateusz Jóźwiak – LUXOS Art 

Na spotkaniu goście mieli szansę poznać osoby, które wykazują chęci, aby w najbliższych miesiącach dołączyć do rodziny BCC i stać się firmami członkowskimi.

Dziękujemy za obecność!

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL