Nagrody Retail Business Awards przyznane

26.05.2023

Nagrody Retail Business Awards, przyznawane wspólnie przez Business Centre Club i Wydawnictwo Gospodarcze zostały rozdane 25 maja podczas uroczystej Gali kongresu Retail Trends 2023. Najbardziej zasłużeni dla handlu w Polsce menedżerowie oraz firmy wnoszące największy wkład w rozwój branży odebrali swoje statuetki.

– W BCC doskonale wiemy z jakimi trudnościami borykają się obecnie Państwa firmy. Dlatego też serdecznie dziękujemy przedsiębiorcom z branży spożywczej za wytrwałość i rozwój – powiedział podczas Gali Retail Business Awards 2023 Mirosław Kasprzak, dyrektor ds. rozwoju BCC

Retail Business Awards to pierwsze tak prestiżowe wyróżnienia gospodarcze dedykowane przedsiębiorcom z branży handlu detalicznego i hurtowego, a także sektora FMCG w Polsce. Mają one na celu promocję sektora handlu i wzmocnienie jego wizerunku, jako branży mającej potężny wkład w rozwój polskiej gospodarki i jej innowacyjności. Wyróżnienia mają także podkreślić udział przedsiębiorstw handlowych w kreowaniu dobrych praktyk i wysokich standardów biznesowych w obszarze rynku pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu i edukacji konsumenta.

Statuetkami nagradzane są firmy i menedżerowie za realnie podejmowane działania, które kreują rzeczywistą wartość dla partnerów biznesowych, dostawców, pracowników, lokalnych społeczności, konsumentów, a także gospodarki i środowiska.

Wskazując laureatów poprzez ich przykłady chcemy promować wartości, bez których niemożliwe jest budowanie zdrowego, efektywnego i zrównoważonego środowiska biznesowego, przyjaznego nie tylko dla przedsiębiorców i ich partnerów, ale także konsumentów.

Więcej >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL