NOWA FIRMA W BCC – Mercedes-Benz INTER-CAR SILESIA

01.03.2023

Jest nam przyjemnie zakomunikować, że do grona Business Centre Club dołączył Robert Pakosz, właściciel firmy Inter-Car Silesia Sp. z o.o.

Robert Pakosz: Absolwent Politechniki Śląskiej. Od ponad trzydziestu lat rozwijający swoją działalność biznesową. Niemal od samego początku związany z motoryzacją zarówno europejską jak i amerykańską, w pewnych segmentach rynku jego działania były pionierskie. Wśród marek, które wprowadzał na rynek można wyróżnić: Chrysler, Dodge, Jeep, Volvo, Citroen, Mercedes-Benz. Działalność biznesowa Roberta Pakosza była wielokrotnie nagradza tytułami Dealera Roku, został również Managerem 25-lecia Loży Katowickiej BCC.

Równolegle z aktywnością biznesową rozwijał działalność charytatywną wspierał i wspiera między innymi Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi z Zabrza, Fundację Godula Houpe z Rudy Śląskiej. Angażował i angażuje się we wsparcie rozwój śląskiego sportu między innymi piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki i golfa gdzie od 2022 r. stał się głównym partnerem organizowanego co roku wydarzenia charytatywnego „RELIGA GOLF CUP”, które w tym roku zaplanowane zostało na 17 czerwca. 

Obecnie w portfelu biznesowym Roberta Pakosza są dealerstwa Mercedes-Benz i Volvo – salony i serwisy Mercedes-Benz w Rudzie Śląskiej i Świerklanach oraz salon i serwis Volvo w Bielanach Wrocławskich.

 WIĘCEJ O FIRMIE >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL