Nowa inwestycja w Radomiu przy udziale dwóch firm członkowskich BCC

25.06.2024

20 czerwca, na terenie parku logistycznego BI Park Radom, wybudowanego przez Bojanowicz Investments, swój oddział oficjalnie uruchomiła Grupa InPost, lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie.

To jednak nie koniec, ponieważ niedługo ma się rozpocząć budowa drugiego obiektu o powierzchni 30 tys. metrów kwadratowych. Tym samym zapełnia się nowa strefa gospodarcza o powierzchni 40 ha na Wincentowie.

– Chcemy też startować z drugą fazą naszej inwestycji, czyli halą powyżej 30 tysięcy metrów kwadratowych. Prowadzimy również rozmowy z potencjalnymi firmami. Z naszej perspektywy będzie to w dużej mierze hala produkcyjna, czyli też zapewni wiele nowych miejsc pracy – poinformowała Katarzyna Bojanowicz, wiceprezes Bojanowicz Investments.

– Powstała tutaj pierwsza część Parku Logistycznego Bojanowicz Investments. Jest to 15 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej klasy A, w tym tysiąc metrów zajmują biura – wyjaśnił Marcin Bojanowicz, prezes Bojanowicz Investments.

W ramach długofalowej strategii ESG, która jest wpisana w DNA marki InPost, firma już od kilku lat realizuje program InPost Green City. Podczas uroczystości oficjalnego otwarcia oddziału InPost, do uczestników programu dołączyła Gmina Miasta Radomia. List intencyjny został podpisany przez Radosława Witkowskiego, Prezydenta Miasta Radomia oraz Martę Zalewską, dyrektorkę ds. relacji partnerskich i Programu InPost Green City.

Serdecznie Gratulujemy Bojanowicz Investment uruchomienia tak imponującej inwestycji w Radomiu i życzymy dalszych sukcesów.

Jednocześnie zachęcamy firmy z całej Polski do inwestowania swojego kapitału w Radomiu na terenie parku logistycznego BI Park Radom.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL