Odbudowa Ukrainy – zaangażowanie polskiego biznesu

17.02.2023

UN Global Compact Network Poland oraz UNOPS przygotowują drugą część raportu „United Business for Ukraine”, dotyczącą tym razem odbudowy Ukrainy. Serdecznie zapraszamy do udziału w raporcie wszystkie firmy i przedsiębiorstwa, które planują lub chciałby włączyć się w proces odbudowy Ukrainy. 

Raport jest kontynuacją pierwszej tego typu publikacji dla ONZ, pokazującej skalę pomocy ze strony biznesu w obliczu konfliktu zbrojnego. Stanie się też bazą wiedzy w przypadku kolejnych sytuacji kryzysowych dla całego świata.

Aby dołączyć do raportu i grona firm zainteresowanych procesem odbudowy Ukrainy, prosimy o wypełnienie ankiety, która będzie podstawą badania ilościowego w raporcie.

Link do ankiety: https://firmydlaukrainy.pl 

Druga odsłona kwestionariusza „United Business for Ukraine” dotyczy bardzo ważnego zagadnienia – odbudowy Ukrainy. Działania UN GCNP spotkały się z dużym uznaniem podczas ostatniego Zgromadzenia Ogólnego w Nowym Jorku. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani i będziemy blisko współpracować z UNOPS, który odpowiedzialny jest na przetargi ONZ związane m.in. z odbudową obszarów dotkniętych wojną. Stąd gorąco prośba do polskiego biznesu, o wypełnienie kwestionariusza, który będzie wstępem do naszych wspólnych działań na rzecz odbudowy i stabilizacji Ukrainy. Pragniemy się dowiedzieć, czy polski biznes wyraża chęć udziału w programach odbudowy Ukrainy, a jeśli tak, to na jaką skalę i w jakim obszarze – Kamil Wyszkowski, Dyrektor Wykonawczy UN Global Compact Network Poland.

Pierwszą część raportu „United Business for Ukraine” znajdą Państwo na stronie:https://bit.ly/3QA1VZC 

Raport został zaprezentowanyw Nowym Jorku podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ 21 września 2022na spotkaniu z udziałem m.in. Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Denysa Szmyhala – premiera Ukrainy, Sandy Ojiambo – Zastępczyni Sekretarza Generalnego ONZ, CEO&Executive Director UN Global Compact, Jensa Wandela – Acting Executive Director UN Office for Project Services, Kamila Wyszkowskiego – przedstawiciela krajowego i dyrektora wykonawczego UN GCNP, Tatiany Sakharuk – dyrektorki wykonawczej UN GCNU,atakże przedstawicieli polskiego i globalnego biznesu. 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL